Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze
#53
(13.07.2017, 17:01)Ferraripony Napsal(a): podívej se nahoru na mojí poznámku o Ibisu. tam je můj postoj jasně napsán.

Myslíš " Což mne vzhledem k faktu, co dělám pro lidi s Ibisem štvalo tenkrát a není mi to příjemné ani ted."?

Citace:Když něco dělám tři roky za náklady, a loni sem to dokonce dotoval ze svého, což jsem ti v únoru v PM napsal. tak najedou nezměním svůj přístup a nezačnu na vás vydělávat.  když se podíváš do PM, které jsme si vyměnili. tak tam uvidíš, stejně jako fakt, že jsem tam napsal část peněz.

Nejsem telepat a do hlavy ti nevidím. Mě to možná přesvědčit může (a jistě, z ekonomického hlediska to i chápu), ale jeden z důvodů proč prostě si peníze do kapes nedáváme (bez ohledu na to, kdo občas zadotoval to či ono - dělo se mockrát) je fakt, že jakmile se v tom začne motat pro někoho náhodný profit, dělá to akorát zlou krev (protože víme, jak to dopadne, když se do něčeho začnou motat random peníze - a je jedno, jakou část o toho zahrneš). To jsem ti taky psal, několikrát. Myslím, že hádek o penězích jsme tu už měli dost a imho k ničemu pozitivnímu nevedly. Prostě jediný důvod, proč nakonec doprava busem nespadla pod tebe je fakt, že jsem toho názoru (a nejen já), že tuhle činnost vykonáváme dobrovolně a bez nároku na hmotnou či finanční odměnu, i když do toho občas přilejeme něco ze svého. Kdo to nechce dělat, nechť to nedělá, nebo jede na své triko. Takhle to děláme všichni, ať už organizátoři velkých, nebo malých akcí, staffáci, admini fóra a spousta kreativců - v tom rozdíly neděláme. Chceš to dělat jinak? Fajn, žádný problém. Ale nemixovat to pod hlavičku něčeho, co doteď fungovalo na bázi "nedostávám z toho žádný hmotný či finanční zisk nazpátek" - vytváří to zbytečné rozdíly a dohady, kdo z toho má jaký zisk, což žádné podobné společnosti nic dobrého nepřineslo.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze - od Jamis - 13.07.2017, 17:40

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)