Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze
#59
*sigh* už mě to unavuje. Asi jsi telepat a vidíš mi do hlavy, jak to vlastně myslím a znáš mé přesvědčení... vlastně ne - sorry, to bys věděl, že tak to není, nebo si prostě překládáš slovo "vydělat" v tomhle kontextu na jiný význam, než jak to myslím (jak to tak čtu, velmi pravděpodobné).

Protože pro mě jsou významy "vydělat na něčem" (obecný výraz pro ziskovost bez jakéhokoliv zabarvení) a "vydělat na někom" (zisk na úkor někoho jiného) asi někde jinde, než u tebe, tak to zkusím napsat jinak: nemyslím si, že jsi tu chtěl někoho obrat o peníze, nebo se na někom přiživit. Moje odmítání bylo výsledkem výše uvedeného stanoviska, protože ... ale důvody jsem už psal několikrát výše, snadno je lze dohledat. Je to už dostatečně jasné?

Anyway... zkus si položit otázku, jak moc jsou tyhle diskuze (a všechny ty další za poslední rok tady podobného rázu) nejen pro mě motivační a jak moc pomáhají tomu, o co se tu společně s dalšíma lidma snažíme.

EDIT: Toto je poslední můj příspěvek na toto téma - nemám co bych k tomu víc řekl. Za tu dobu strávenou tady se dalo udělat spousta užitečnějších věcí a čas se krátí. Ach jo...
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze - od Jamis - 13.07.2017, 23:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)