Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze
#93
Zpátky v práci a pořád se vzpamatovávám z uplynulého víkendu, fotky čekají na přetřídění ... no a tak podobně Pinkiesmile

Jsem rád, že jsem ani letos nepodlehl splínu, únavě z přípravy Czequestrie, nižší účasti v buse... a znova se na tenhle vydal - v pořadí již pošesté. Bylo to moc fajn, nebyla nouze a pokec s hosty, organizátory, dlouho i krátce neviděnými kamarády, stejně i mnoha neznámými ze všech koutů Evropy.

Těch blast momentů byla celá fůra - kromě těch, co proběhly za oponou, třeba setkání s člověkem z USA, co přišel a povídá: "Čau! Vzpomínáš, jak jsi mi na JapanPonyconu v Tokiu doporučil navštívit Galacon? Tak jsem tady!".

Další zajímavá věc je fakt, že cca každý třetí dlouho neviděný či neznámý člověk zmiňoval Czequestrii: od "Dorazím!", "Sorry, bohužel nemůžu" až po "Mám dotaz..", "LARP je nejlepší!", "Taky se Czequestrie zúčastníš?"... Rainbowlaugh k tomu ještě jedna věc a sice, že víkend na Gala byl pro mojí motivaci ohledně organizace Czequestrie víc přínosný, nežli mnoho předcházejících měsíců.

Dvacet plyšových Libuší v PlushieConu byl docela nářez a co jsem slyšel, tak se kupa lidí ptala, co že je to za poníka, tak orgové vysvětlovali a vysvětlovali. Že mě RailwayDash vytáhl na stage, když už jsem byl blízko kolapsu a Libuši představil už byla jen třešnička na dortu.

Aukce byla letos fofr větší než kdykoliv (a zkrácená o půl hodiny), tak na bláznivé věci nedošlo - do HugBoxu jsem přihodil dalších 250€, které tam počkají zas do příštího roku Twilightsmile

Vlastních fotek moc nemám, ale fotky v ball-pitu stojí za to  Rainbowlaugh

Další věci postupně, jak budu dočerpávat energii.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Galacon 2017, Ludwigsburg - doprava a diskuze - od Jamis - 01.08.2017, 10:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)