Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hearth’s Warming Con 2018 (Holandsko)
#8
Letím taky!

Pro tip: Zatím nejvýhodnější možností, jak se dostat z letiště, kterou jsem našel, je nákup jízdenky na vlak na mezinárodní pokladně ČD. Pokud máte RailPlus (InKartu), cena za jednu cestu je 97 Kč a jízdenka platí na libovolný vlak ve zvolený den. Bez RailPlus je cena o 25 % vyšší.

Proč ne na ns.nl? Neberou karty. Proč ne na nsinternational.nl? Jízdenky jsou vázané na konkrétní vlak a lze koupit pouze lístek letiště-centrum. Proč ne na místě? Zdržovačka, poplatek za platbu kartou, přirážka 1 EUR k ceně každé jízdenky. Proč ne OV chipcard? Stojí 7.5 EUR a pro cesty vlakem je nutný minimální zůstatek 20 EUR.

Můj plán je následující, pokud se někdo bude chtít přidat, nemám problém.

Čtvrtek
  • 6:00 - Odlet z Prahy (s KLM)
  • 7:40 - Přílet na AMS, cesta vlakem do centra Amsterdamu, zahození bagáže v nějaké úschovně
  • dopoledne - Kafe, třetí snídaně, canal cruise (já se tak těším!!!), courání po městě
  • odpoledne - Oběd, courání po městě, muzea...
  • k večeru - Přesun na ubytko (7 minut metrem z centra, mám jedno volné místo!), relaxace, metro zpět do centra
  • večer - Noční Amsterdam

Pátek
  • dopoledne - Pořádný spánek, v deset checkout, metro do centra, zahození bagáže, další prohlídka města
  • odpoledne - Cca ve tři přesun na Amsterdam Centraal a cesta vlakem do Haarlemu
  • večer - HWConová večeře

Sobota/Neděle
  • Con Rainbowlaugh
  • Po večerech prozkoumávání Haarlemu

Pondělí
  • dopoledne - Vlak do Amsterdamu, zahození bagáže, další obdivování města
  • odpoledne - Další obdivování města
  • cca 18:00 - Přesun z Amsterdam Centraal na AMS
  • 20:40 - Odlet (KLM)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Hearth’s Warming Con 2018 (Holandsko) - od Tom0147 - 22.01.2018, 22:56

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)