Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Epizoda 6: Surf and/or Turf
#5
Tak že dojde k "rozpolcení" a půl napůl se budou někteří vracet nad hladinu a někteří zůstanou pod jsem čekal. Snad to časem nedojde do stavu "Ta zatracená Novo se moc přiklání k těm opeřencům/šupinatcům a úplně zapomněla, jak to máme tady dole/nahoře těžké, čas se osamostatnit!", ale zatím to tak nevypadá. Pěkně to naznačil i Silver Quill ve Followup na EqD, že naoko CMC pomohly jen jednomu hippocampgryfovi*, ale přitom takovýto problém típli už v zárodku.

*slovo jsem si vymyslel já. Original word, do not steal. Pinkiesmile

Také je zajímavé vidět jak při svém pomáhání přikládají různou váhu různým důvodům, proč tam jo nebo ne.
Podobně jako si každý tady nejen v episodách zaměřuje na různé prvky. Já jsem třeba většinu dílu dělal pauzy a přehrával začátek, protože mě fascinovala jejich nová železnice. Přišel jsem přitom na pár úvah ve spoileru.

- Spojili bývalý ostrov s pevninou, a to tím, že nasypali zeminu až ke hladině. A postavili na ní železnici. Jak dlouho asi uplynulo od pádu Hromovládce? Pár měsíců? Týdnů? Pracují rychle, stejně jako s novým nádražím Crystal Empire.
- Stanice je to zase typu, že se při odjezdu z ní musí zařadit zpátečka. Ale tomu se není co divit. Není místo (možná mají točnu na pevnině), a mají takových po Equestrii více (Rainbow Falls).
- Ještě že mají ovládané počasí. První bouře by s tou tratí udělala pěknou paseku.
- A příliv/odliv taky buď nefunguje, nebo kolem mají poldry pro stabilizaci (Nizozemští hippogryfové jsou canon  Rainbowlaugh )
- Hlavně se musím zastavit u hlášení průvodčího. Jeho hlášení ve stanici doufám znamenalo jenom, že vlak má konečnou u hory Aris, ne, že příští stanice už je konečná u hory Aris. Jinak, vzhledem k naznačované vzdálenosti... Co takhle zavést přímou linku třeba z Chotěboře na Korsiku?  Rainbowlaugh
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět


Příspěvků v tématu
Epizoda 6: Surf and/or Turf - od Blue Storm - 22.04.2018, 00:21
RE: Epizoda 6: Surf and/or Turf - od LEGION_1 - 23.04.2018, 20:18
RE: Epizoda 6: Surf and/or Turf - od jaroslav - 22.04.2018, 12:25
RE: Epizoda 6: Surf and/or Turf - od Quint-t-W - 23.04.2018, 18:47
RE: Epizoda 6: Surf and/or Turf - od LEGION_1 - 24.04.2018, 12:19
RE: Epizoda 6: Surf and/or Turf - od Jamis - 24.04.2018, 17:44
RE: Epizoda 6: Surf and/or Turf - od Martin - 02.05.2018, 17:31
RE: Epizoda 6: Surf and/or Turf - od Frolda - 01.07.2019, 22:19

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)