Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Pony: Rainbow Roadtrip
#3
Díky moc za založení diskuze Twilightsmile
Speciál byl... průměrný napůl dobrý, napůl průměrný Rainbowlaugh (ale to spíše z toho důvodu, že jsem od toho očekávala až moc)

Animace byla velmi dobrá a myslím si že to bylo to nejlepší v celém filmu speciálu. Sice se tam čas od času objevily znovu-použité assety a recolory (modrý Big Maaaaaaaaac), přesto animace byla plynulá a bylo vidět, že si na tom Boulder studio dalo záležet. Zajímavé je že Boulder bude animovat G5 (plus příští rok přestane být Flash podporován), taaakže se možná dočkáme seriálu animovaném v Toon Boom Harmony?


Příběh byl docela meh - ale znovu opakuji, je to spíše proto že jsem od toho očekávala víc. Na to že to byl speciál o délce hodiny a půl, plus ve "filmovém kabátku", byl příběh takový... předvídatelný. Člověk už dopředu věděl k čemu to směřuje, ale tak nějak doufal že tam bude plot-twist, nějakej villain atd. Bylo to takové... lineární. To ale neznamená že tam nebyli dobré momenty  Twilightsmile
(Fluttershy zase ukázala moc Elementu manipulace a Applejack všichni ignorují alá 90s Scooby Doo Ajsleepy)


Postavy byly neobvyklé. Víceméně všechny postavy byly... kanaďané? Krom teda Hoofingtonů, kteří měli londýnský přízvuk. Petunia a Sunny Skies byli spolu roztomilí a bavili mě jejich interakce, ale o zbytku postav mi přišlo že měli tak málo screentime-u, že jsme je ani moc nepoznali. Co třeba robowaifu Kerfuffle? Nebo pracovitá Torque Wrench? Sic se speciál snažil abysme je lépe poznali, ale i tak mi přišlo že by lepší poznání postav vyplnilo tu... lineárnost celého filmu.

U závěrečné písničky byl stream zaspamován Buy our toys a někdo i podotkl, co asi barvoslepé děti říkají na "Living in colour" AJ lie

Speciál... ušel, ale nebylo to nic veleparádního. Holt to byla další výmluva na prodej hraček, ale i tak z části doufám že to i naznačovalo, v jakém programu bude nová generace naanimovaná.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
My Little Pony: Rainbow Roadtrip - od Ruushii - 30.06.2019, 08:34
RE: My Little Pony: Rainbow Roadtrip - od Jita32 - 30.06.2019, 09:58

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)