Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP: Pony Life (Gen 4.5) - Obecná diskuze
#28
Když tohle vidím, tak to na mě působí jako úplný extrakt povrchnosti. Zatímco FIM má hloubku jako (dosadte si zvíře jaké vám přide vhodné), tohle bude jen plochý povrchní výtažek v sitcomovém stylu bez jakékoliv hloubky. Připomíná mi to různá videa na youtube, která jsem v poslední době viděl, třeba o Simpsonových. Porovnávali tam, jak se ten seriál měnil během dlouhých let, co je natáčen. Ve starších sériích bylo obvyklé, že joke byl vrstevnatý a postupně eskaloval, na rozdíl od jiných show, kde byl obvyklý jednoduchý druh humoru typu něco se stane - následuje takový ten typický zvuk nahraného smíchu, smějte se. Právě tento styl humoru Simpsonových je jeden z důvodů, proč se ten seriál stal tak populární. U těch novějších sérií už se to smrsklo jen do takového jednoduchého formátu, kdy třeba někdo řekne něco, co má být vtipné, a to je všechno.

A mimochodem, když jsem se na ta videa podíval, je tam jenom 5 postav. Kde je Applejack? V těch scénkách vystupuje s ostatními, ale svoje video nemá. To by potvrzovalo konspiraci, že tvůrci se snaží zastrčit Applejack za ostatní postavy, protože představuje jižanské stereotypy (takhle jsem to někde četl) a to se nehodí do jejich nově levicového pohledu na svět, který by měl oplývat diverzitou (i té si v novějších sériích FIM můžete všimnout). A pokud bude tímto pohledem na svět naplněna G5, a to samozřejmě bude, tak to bude vážně "krása".  AJ lie
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: MLP: Pony Life (Gen 4.5? Gen5?) - od Tails - 19.06.2020, 13:15

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)