Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP: Pony Life (Gen 4.5) - Obecná diskuze
#41
Přestože si novější série FIM (v dnešní době tedy již většinu  Fluttershyouch ) držím dál od těla (a to budu i v přápadě, že se na ně někdy podívám), neváhal jsem a zde zveřejněné epizody zkouknul. A výsledek? Nějaký názor už jsem tu vyjádřil, pokud jde o grafickou stránku, to je slabota, ale holt je to poplatné dnešním trendům, jak je vidět i u dalších seriálů. Řečeno víc od plic, už to není takový or... (hmm, jaké vhodnější slovo použít  Pinkiehappy ) ...taková droga pro oči, ale pokud jde o děj, tak to celkem ujde. Člověk to samozřejmě nesmí brát moc vážně, to se koneckonců také očekává a také je pravda, jak už to někdo psal, že se to v jistém smyslu vrací zase ke kořenům, když se to točí kolem mane six.  Ajsmug  Je brzy chválit dne před večerem, zatím jsme toho viděli málo, ale nijak mě to neuráží a jak už tu někdo psal, aspoň nějaký pony content a je pravda, že aspoň trošku to snad člověku může navodit nějaký pony feeling.  Pinkiesmile Takže jakkoliv je to povrchně sitcomové, něco z toho během tak krátkého času dokážou vymáčknout. Nezbývá, než to zatím zakončit slovy "uvidíme, řekl slepý a šel do kina".

(22.06.2020, 13:39)LEGION_1 Napsal(a): A potvrdilo sa, že nechcú sa týmto zbaviť bronies.
[spoiler: Napríklad tá noir Rarity bola jasne pre nás Pinkiehappy ]

A ta Celestie s tím koláčem? Mhmm....  Trollestia
If you depend on others, you'll never find your place
DeviantArt
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: MLP: Pony Life (Gen 4.5? Gen5?) - od Tails - 23.06.2020, 17:11

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)