Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MLP: Pony Life (Gen 4.5) - Obecná diskuze
#53
To že je tam napsáno že hlavní postav bude aktivista/tka mě vyděsilo. Taková "spojlerová facka" byla docela nekompromisní.

Ale jde to tak nějak ruku v ruce s tím co jsme dostali za info o G5 asi přede dvěma lety a psalo se tam, že to bude o multikulti a rasové rozmanitosti. Tehdy jsem si tím tématem nebyli jistej a to hlavně ve spojení s naší Evropskou imigrační krizí. Ale vzhledem k tomu jak končila G4 to dávalo celkem smysl, když Twi v podstatě ukončila ten Equestrijský izolacionismus [spoiler: (tvl to je slovo, musel sem si ho googlit abych měl jistotu že sem ho napsal správně Rainbowlaugh)] a různá stvoření tam žily pospolu.

Jenomže tehdy měla být G5 úplně novej svět s novým lore atd... takže to v kontextu s G4 smysl stejně nedávalo. Teď už je to celkem jasné když se vracíme do stejného světa a trochu do "budoucnosti".

Bojím se výsledku tohoto příkladu /Multikulti+rasová rozmanitost+aktivizmus/....

A víte co?

Je mi to jedno. Jediné co mě teď zajímá je to, jak moc v budoucnu po konci G4 budeme. Jestli v době kdy se odehrává poslední díl, nebo ještě dál, jestli tam bude celá mane six, nebo už tisíciletá Twi, Cadenza a Flurry. A hlavně jak budou vypadat v nové generaci.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: MLP: Pony Life (Gen 4.5? Gen5?) - od Dragonalicorn - 03.02.2021, 11:34

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 4 host(ů)