Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baldur's Gate a jiné D&D herní adaptace
#2
Včera (jelikož je po půlnoci Rainbowlaugh) jsem poprvé dohrál omoddovaný Planescape Torment (Unfinished Business, Tweaks, Widescreen atd.), avšak hra samotná mi zabrala tak 30-50 hodin narozdíl od toho, že všichni říkají, jak jim to zabralo přes 100 hodin. Ale ať jsem hledal, jak jsem hledal, tak jsem žádné další sidequesty nenašel... Proč? Nevím, možná jsem špatně nainstaloval třeba ten Unfinished Business, který mi jisté zadavače questů smazal nebo co. Takže asi tak 70% hry nemám ještě prozkoumaných, takže si to zahraju znova, ale tentokrát za bojovníka, než za mága (za mága to s levelem 16 na konci fakt nešlo, i když ty šťavnatý dialogy při inteligenci 25 stály za to...). Např. [spoiler: jsem se nedostal k tomu golemovi v té obléhací věži v Dolní Čtvrti]... nikdy jsem nenašel někoho, kdo by mě tam dostal... Achjo. Ale hlavní příběh perfektní. A Morte nezapomenutelný! A nemůžu se dočkat na Baldur's Gate: Enchanced Edition. Hrál jsem jenom BG2:SoA (avšak želbohu nikdy nedohrál) a pak jsem si jednou spustil a dotáhl do konce BG2:ToB. Icewind Dale mám jedničku i dvojku originál, stejně jako již ty dva zmíněné BGčka, avšak nikdy jsem se do nich nedokázal dostat. Možná to je tím, že tam, kde skóruje Planescape: Torment hlavně v dialozích a postupném rozvíjení příběhu srze ně, pak Icewind Dale rozvinuje svůj příběh v rubání protivníků, kdežto Baldur's Gate 2 je IMHO mezi souboje/dialogy vybalancovaný.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Baldur's Gate a jiné D&D herní adaptace - od Drakasin - 15.07.2012, 02:27
RE: Baldur's Gate a jiné D&D herní adaptace - od Mondrogar - 17.07.2012, 15:54
RE: Baldur's Gate a jiné D&D herní adaptace - od Cailean - 18.12.2012, 12:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)