Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ary / MelodicPony In Memoriam Live Performance
#51
Koukam, ze to jeste nebylo postnuto - MintyRoot vytvorili animaci zalozenou na MelodicPony's Luna's Determination skladbe a venovali ji jemu a tez Dyani-Yahto a King Mars.Je to opravdu nadherna animace, s pribehem a spousty feels.
Twilightsmile  READ &  RAVE ! djpon3
Fancy some DA?
Attending in 2018: Friendship Fest, Japan, Festival Fantazie, 7. Zimní Karaoke party
Wielder of the BassCanon Mk.VIII !

CZ/SK bronies z.s.
Odpovědět
#52
Zdravím všechny fanoušky MelodicPonyho hudby

Už je to skoro 7 let, co nás ve věku 26 let opustil MelodicPony. V komunitě je známý jako tvůrce nádherných orchestrálních skladeb, které si v prvních letech našeho fandomu našli velkou popularitu a i dnes se těší velké oblibě. Chtěli jsme proto uctít jeho památku něčím, o čem za svého života vtipkoval, a co by mu udělalo opravdu velkou radost: nechat jeho skladbu nahrát živým orchestrem. Ale jak můžete vidět z několik let trvající neaktivity, bohužel přišli problémy s nalezením orchestru, který by ji pro nás byl ochotný nahrát.

Po mnoha letech se ale konečně povedlo projekt posunout do fáze, kdy je všechno domluvené s orchestrem a pokud dostatek lidí přispěje, tak se nám projekt povede úspěšně dokončit. Proto jsme vytvořili tento crowdfunding.

V rámci projektu bude jeho hudba nahraná živým orchestrem, ale neskončíme u toho. Dohodli jsme se s orchestrem, že by byla škoda tu skladbu pouze zahrát ve studiu. Na to je moc hezká. Proto ji pro nás taky zahrají na dvou svých koncertech v Praze. Budete tedy mít možnost zajít na jejich koncert a slyšet jeho hudbu zahranou naživo. Z těchto koncertů bude i pořízený záznam a bude i livestream, všichni zájemci tak budou moci sdílet zážitek z koncertu jeho hudby hrané naživo.

Víme, že jde o dost peněz, vznikne za ně ale něco jedinečného, co už tady navždy zůstane. A jedinečné budou i všechny odměny za vaši podporu! Ty vám buď zašleme, nebo bude možné osobní předání v Praze. První je CD, které bude obsahovat všechny skladby od MelodicPonyho, nahranou skladbu orchestrem a dvě skladby, které vytvořil, ale nikdy nezveřejnil. Ty skladby jsme dostali od jeho rodiny. Druhá odměna je Flipbook, kterým můžete prolistovat a vidět v něm animaci, jak Luna uctívá památku MelodicPonyho, jeho zvěčněním na noční obloze.

Pokud bude projekt úspěšný, uctíme památku talentu, který inspiroval mnohé komunitní hudebníky, tím nejlepším způsobem: jeho hudba bude navždy zvěčněná živým orchestrem, na koncertech si ji budou moct poslechnout všichni, ať už bronies, ale i lidé mimo komunitu fanoušků, a hlavně jeho rodina. Pozveme ji na plánované koncerty, aby slyšeli, co MelodicPony vytvořil a aby poznali, kolik dalších lidí jeho hudba stále oslovuje.
Každý, jakkoliv malý příspěvek nám pomůže. Děkujeme za vaši finanční podporu a za každé sdílení projektu! Hodně to pro nás znamená.  Pinkiesmile

MelodicPony In Memoriam Live Performance - Recording
Odpovědět
#53
Zbývají pouze dva dny v kampani MelodicPony in Memoriam. Pomozte nám nahrát jeho skladbu Princess Twilight Orchestral Suite živým orchestrem. Je už jistota, že se skladba nahraje, ale pořád nám každý příspěvek pomůže ještě víc vylepšit nahrávku, aby vznikl co nejlepší výsledek. Twilightsmile

MelodicPony In Memoriam Live Performance - Recording
Odpovědět
#54
Gratulují vám k velmi úspěšné kampani. Nesmírně moc mě těší, že jste to nevzdali a celé ty roky byli takhle do toho zapálení. Jsem určitě moc rád, že se to podařilo a splní se tak sen MelodicPonyho. Měl bych ale jeden dotaz. Bude se pořizovat nějaké video z nahrávání?
Odpovědět
#55
Také bych stál o video z celé akce. Jinak jsem moc rád, že se podařilo vybrat dostatek peněz.  Twilightsmile Flutterryay Heart
 


 
Odpovědět
#56
Tahle komunita i nadále ukazuje svoji štědrost. Gratuluji k úspěšnému vybrání peněz a těším se na výsledek! Heart
I support United Equestria!
Be who YOU are
nad say what YOU feel
because those who mind don't matter
And those who matter don't mind. Ajsmug
--Dr. Seuss
Odpovědět
#57
Úplně jsem zapomněl to pořádněji zmínit, ale 30. Dubna bude mít Prague Film Orchestra koncert v Bratislavě na kterém se zahraje skladba Princess Twilight Orchestral Suite. Pokud někdo chce navštívit koncert jen kvůli jeho hudbě, tak doporučuji spíše koncert 5. 11. ve velkém sále Lucerny. V Bratislavě se jedná o koncert bez sboru, ten tam bude pouze umělý z kláves. Ve velkém sále Lucerny bude i klasický sbor. I v Bratislavě bude ale pořád znít hodně hezky, takže rozhodně nikoho neodrazuji a je možný, že tam taky pojedu, pokud mi to časově vyjde.  Twilightsmile

http://www.praguefilmorchestra.com/konce...0-04-2022/

Jinak už jsem to oznamoval na jiných místech, ale před měsícem proběhlo nahrání skladby v Obecním domě. Natáčelo se z toho i video. Ale k tomu se rozepíšu někdy později.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)