Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
Tak budeš aplikovat Rule 34 Rainbowlaugh

Co kdyby se mi rule 34 líbil?
Odpovědět
(chceš aplikovať r34 na úrade práce? go home, you're drunk Rainbowlaugh)
Tak budeš clopper.

Čo ak by sa ti namiesto toho páčil yiff?
Odpovědět
Hmmm. Vědět co to je Twilightblush
Co kdybych věděla co je yiff?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Zjistli jsem si to. V podstatě to jsou zvìřata,přeměněná do lidí,přičemž holky mají velké....ty si to domyslíš Rainbowlaugh ( pokud bys to zkoušela hledat,tak si zapni bezpečné vyhledávání. Já to tak neměl a bylo to....zajímavé Pinkiecrazy )

Co kdybych se zeptal,o co šlo na Rule 64 fóru, které tu ( prý ) bylo?
Odpovědět
Tak by ti niekto odpovedal. Alebo by ťa skôr opravil, pretože si asi myslel rule 63.
"For any given male character, there is a female version of that character."

Čo ak tu budú lietať warny? :/
Odpovědět
Tak bych to čekala
Co kdyby tam baty dopsal tu věc co si máme domyslet?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Tak by dostal megawarn Rainbowlaugh Slovo, ktoré nemôže dať ani do spoileru Rainbowlaugh

Čo keby niekto príde a nájde ma pozerať TV aj s pony figúrkami na stole?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Tak buď by ti smali nebo by se ptali a nebo by se nevšímali (u nás v rodině je jedno jestli se dívám, jen figurky nemam)
Proč mlp figurky nemam?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
( Prsa. Myslel jsem prsa Rainbowlaugh )
Protože nechceš,aby si někdo myslel,že si divná,kdyby to u tebe našel Ajsmug

Co kdyby fakt začaly bany lítat? Rainbowlaugh
Odpovědět
Tak to schytáš hned první. Rainbowlaugh
Proč jse zrovna jmenuju dark_angel?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)