Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Tak to zostrelíme jednou dobre mienenou raketou s logom chvosta škorpióna.
Čo keby na vás zrazu spadne oblak?
Bow to the Princess!
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
No zjavne hovoríme o tej na ceste...najprv by na teba ľudia pozerali ako na debila, resp. ešte u hipíkov som videl ako prosili o odpustenie plot, ktorý prestrihli, aby sa vkradli do nejakej továrne a spravili tam sabotáž či čo.
Čo keby si len tak čítate v kresle a zrazu sa aj s kreslom ocitnete na palube vesmírnej lode?
Bow to the Princess!
Příspěvků: 177
Registrován od: Dec 2015
Hodnocení:
30
To by bylo skvělé, ale to se nestane.
Co když si zapomeneš pustit stream?
Whoo-hoo! I win again!
Can't hear ya. I'm asleep.
You're...going to LOVE ME!
Whoa! Dude, that's creepy.
It needs to be about 20% cooler.
Afraid to get dirty?!
All the ponies in this town are crazy!
Příspěvků: 303
Registrován od: Oct 2013
Hodnocení:
32
Nezabudnem. Umýselne nemôžem ;(
Čo keby ujde nosorožec?
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... 
Mácaman
The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!