08.08.2016, 09:36
Tak by bylo několik vítězů 
Co kdybych byla z Italie?

Co kdybych byla z Italie?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Liebe ist für alle da
|
Co kdyby...?
|
|
08.08.2016, 09:36
Tak by bylo několik vítězů
![]() Co kdybych byla z Italie?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
08.08.2016, 12:35
Tak umíš italsky líp, než já.
Co kdybych byla fotografkou?
08.08.2016, 13:23
Bola by z teba ľudská Photo Finish.
Čo keby nás princezné začnú trolliť tým, že každý deň bude zatmenie Slnka?
Bow to the Princess!
08.08.2016, 13:26
byla by to sranda
![]() co kdybych se dostala do equestrie?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
08.08.2016, 14:20
Tak bude nová řada poníků a ty tam budeš main character.
Co kdybych vynalezla chodící cihlu?
08.08.2016, 16:14
tak nebudou mit vyrobci kolecek co zrat
co kdyby se Celestia vzdala trunu?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
08.08.2016, 19:22
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08.08.2016, 19:23 uživatelem LEGION_1. Edited 1 time in total.)
Dúfam, že len v prospech Twilight, aj to až o ďalších 1000 rokov
No rozhodne nič nemeniť, je tam raj, lebo majú princezné a keby mali prezidenta s premiérom, tak tiež nemajú nič ![]() Čo keby sa objaví čert a ponúkne vám lákavú zmluvu?
Bow to the Princess!
08.08.2016, 19:27
ja by som to podpisal
co kdyby zbyl k jidlu jenom hmyz?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
08.08.2016, 19:39
No, keby som bol stratený v džungli, tak to zjem, možno by som si to aspoň opiekol na ohníčku
Ale za iných okolností (napríklad by som bol na návšteve u nejakých hmyzožrútov ) ostanem radšej hladný.Čo keby sa tento obraz (viď. spoiler) uzná za autentický a celý čas ho skrývali v podzemí Louvru?
Bow to the Princess!
09.08.2016, 10:04
Tak je z toho skandál jak Brno!
![]() Co kdyby na Marsu bydleli Goblini?
|