Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
Tak by bylo několik vítězů Rainbowlaugh
Co kdybych byla z Italie?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Tak umíš italsky líp, než já.

Co kdybych byla fotografkou?
Odpovědět
Bola by z teba ľudská Photo Finish.

Čo keby nás princezné začnú trolliť tým, že každý deň bude zatmenie Slnka?
Bow to the Princess!
Odpovědět
byla by to sranda Rainbowlaugh
co kdybych se dostala do equestrie?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Tak bude nová řada poníků a ty tam budeš main character.

Co kdybych vynalezla chodící cihlu?
Odpovědět
tak nebudou mit vyrobci kolecek co zrat Rainbowlaugh

co kdyby se Celestia vzdala trunu?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Dúfam, že len v prospech Twilight, aj to až o ďalších 1000 rokov Pinkiesmile No rozhodne nič nemeniť, je tam raj, lebo majú princezné a keby mali prezidenta s premiérom, tak tiež nemajú nič Rainbowlaugh

Čo keby sa objaví čert a ponúkne vám lákavú zmluvu?
Bow to the Princess!
Odpovědět
ja by som to podpisal Rainbowlaugh

co kdyby zbyl k jidlu jenom hmyz?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
No, keby som bol stratený v džungli, tak to zjem, možno by som si to aspoň opiekol na ohníčku Rainbowlaugh Ale za iných okolností (napríklad by som bol na návšteve u nejakých hmyzožrútov Twilightblush ) ostanem radšej hladný.

Čo keby sa tento obraz (viď. spoiler) uzná za autentický a celý čas ho skrývali v podzemí Louvru?

[Obrázek: K8w0yE7Phgg.jpg]
Bow to the Princess!
Odpovědět
Tak je z toho skandál jak Brno! Rainbowlaugh

Co kdyby na Marsu bydleli Goblini? Pinkiehappy
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)