08.12.2016, 15:35
Až peklo zamrzne...
Čo keby sa presťahujem do Bristolu?
Čo keby sa presťahujem do Bristolu?
The best thing about business is minding your own...
|
Co kdyby...?
|
|
08.12.2016, 15:35
Až peklo zamrzne...
Čo keby sa presťahujem do Bristolu?
The best thing about business is minding your own...
08.12.2016, 15:39
Tak tě nenajdu, protože nvm kde to je...
Co kdyby mi někdo z vás řekl, kde je Bristol? ![]() Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp Shining YAY!
08.12.2016, 15:41
Je to prístav v Anglicku...
Čo keby si tam rovno dám aj zmeniť meno?
The best thing about business is minding your own...
08.12.2016, 15:47
Tak tě už najdu podle původního jména se změnou na jiné v Anglii.
![]() Co kdyby spadl ~Facebook~ Facehoof? Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp Shining YAY!
08.12.2016, 22:01
Tak by ľudia vybehli von....aj s fotkami vo svojich rukách
![]() Čo keby zazvoní budík ráno kedy má, ale vonku bude stále tma a Mesiac na oblohe?
Bow to the Princess!
Tak se probudím a poděkuju nightmare moon za krásný sen.
![]() Co kdyby nastala invaze Bronies po celém světě? Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp Shining YAY!
09.12.2016, 14:12
Pri L&T trošku nereálna. Nikomu by to nemalo byť vnucované. Aby sa potom nezneužívalo aj to L&T.
Čo keby vyhráte dovolenku v trópoch pre dvoch?
Bow to the Princess!
09.12.2016, 14:20
tak jedes se mnou na cernosky
co kdyz te vyberou do expedice v Arktide?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
09.12.2016, 21:02
(to beriem kámo, hlavne keby sa stane to, čo v jednom tvojom fanficu
)Keby v Antarktíde, tak hľadáme základňu Antikov, ale v Arktíde....no tak ideme za Eskymákmi ![]() Čo keby sa povznesiete na vyššiu úroveň bytia?
Bow to the Princess!
10.12.2016, 01:33
By bolo fajn
Mohli by sme sa na všetko vykašlať ako Antikovia ![]() Čo keby sa uzavrú mosty? Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM! |