Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
Až peklo zamrzne...

Čo keby sa presťahujem do Bristolu? Rainbowlaugh
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Tak tě nenajdu, protože nvm kde to je...

Co kdyby mi někdo z vás řekl, kde je Bristol? Rainbowlaugh

Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp
Shining YAY!
Odpovědět
Je to prístav v Anglicku...

Čo keby si tam rovno dám aj zmeniť meno?
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Tak tě už najdu podle původního jména se změnou na jiné v Anglii.

Co kdyby spadl ~Facebook~ Facehoof?

Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp
Shining YAY!
Odpovědět
Tak by ľudia vybehli von....aj s fotkami vo svojich rukách Rainbowlaugh

Čo keby zazvoní budík ráno kedy má, ale vonku bude stále tma a Mesiac na oblohe?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Tak se probudím a poděkuju nightmare moon za krásný sen. AJ lie Rainbowlaugh

Co kdyby nastala invaze Bronies po celém světě?

Odesláno z mého INFINITY II LTE pomocí Spike's dragon burp
Shining YAY!
Odpovědět
Pri L&T trošku nereálna. Nikomu by to nemalo byť vnucované. Aby sa potom nezneužívalo aj to L&T.

Čo keby vyhráte dovolenku v trópoch pre dvoch?
Bow to the Princess!
Odpovědět
tak jedes se mnou na cernosky Rainbowlaugh

co kdyz te vyberou do expedice v Arktide?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
(to beriem kámo, hlavne keby sa stane to, čo v jednom tvojom fanficu Twilightblush )
Keby v Antarktíde, tak hľadáme základňu Antikov, ale v Arktíde....no tak ideme za Eskymákmi Rainbowlaugh

Čo keby sa povznesiete na vyššiu úroveň bytia?
Bow to the Princess!
Odpovědět
By bolo fajn Rainbowlaugh Mohli by sme sa na všetko vykašlať ako Antikovia Rainbowlaugh

Čo keby sa uzavrú mosty?

Odoslané z Equestrie.
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa! Flutterryay
Prezývky na počkanie (by me)
AleXan sa pustit nechce,
nepujde to jen tak lehce... Rainbowlaugh
Mácaman

The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are.
Song of The Sea
Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)