Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
tak bych to poprvé a asi i naposled zkusila
co kdyby nás ve škole učili o mlp a anime?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
O MLP by rozhodne mohli, proste aj takouto formou učiť k tomu, čo je dobré, čiže napríklad na etickej výchove Pinkiesmile

Čo keby pozriete v tomto počasí von a tam ľadoví obri?
Bow to the Princess!
Odpovědět
utekam Rainbowlaugh

co kdyby ses rano probudil a mel ohon jako ponik Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak si zalozim insta jen pro bronies, dam to tam a pridam popisek „Dobrej photoshop, co?” Rainbowlaugh

Co kdyby byla Equestrie ve válce, jak je tomu ve Fallout of Equestria a vy byste byli povoláni k naverbování?

Odesláno z mého myPony pomocí Tapatalk
Shining YAY!
Odpovědět
To je jasné, pôjdem tam, kde Twi, v tomto prípade by som chcel robiť na ministerstve magických vied. Ale žiadna vojna radšej Unsuresweetie

Čo keby sa pošmyknete a spadnete na verejnosti?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Tak ma bude bolieť zadok alebo niečo ine načo spadnem
čo keby sa zavesím na luster
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Tak máš brzo co uklízet Rainbowlaugh

Co kdyby se ti ve vaně objevil kraken? Pinkiegasp
- Nevytvářej si domněnky - Nezraňuj slovem - Buď sám sebou - Uč se milovat život i sebe sama -
Reklamááá!  
Moje písmotvorba zdeEresielin svět 
A malůvkotvorba tu: Eresielina čmrkárna
Odpovědět
to se mi stava normalne.... Rainbowlaugh

co kdyby se ti v koupelne objevila matka Normana Batese (Psycho)?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
zakopuji . . .
co kdyby se vaše oblíbená postava zhmotnila na den a na konci dne by se tě zeptala jaký přání chceš splnit, ale nesmí to souviset s ním, s laskou a nesmíte si přát více přání?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Takže Twi...vrátila by ma v čase tam, kde určím. S ňou to súvis nemá, ale aspoň napraviť životné chyby. Proste vytiahne ten Starswirlov pergamen a je Rainbowlaugh

Čo keby si pozeráte TV, ale zrazu vám tam príde X ľudí a usadia sa vedľa vás?
Bow to the Princess!
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)