Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.57 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co kdyby...?
tak to tu bude mozna jako v Mad Maxovi Twilightoops

co kdyby ozivl Lenin v mauzoleu na Rudem namesti?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Tak budeme muset vzbudit i Stalina XD

Co kdyby se vám Twi vloupala do baráku (Twi z budoucnosti)

Odesláno z Equestrie pomocí Flutt3r$hit's sudden burps because of drugs.
Shining YAY!
Odpovědět
To by som bral, ale snáď to nebude také chaotické ako v S2 Rainbowlaugh A mohla by stihnúť povedať nejaké veci, čo sa stanú, nech sa môžem lepšie zariadiť Pinkiesmile

Čo keby sa vyleje voda z obrazovky rovno na vás?
Bow to the Princess!
Odpovědět
Tak si na googlu najdu zmrzlinu, nastavím pod monitor misku a nechám ji taky vypadnout :33 Rainbowlaugh

Co kdybych měl velmi zajímavou otázku?

Odesláno z Equestrie pomocí Flutt3r$hit's sudden burps because of drugs.
Shining YAY!
Odpovědět
Hmmm veľmi zaujímavá otázka
čo keby som sa šmykol po zátku po šmykľavej podlahe a predo mnou bi bola knižnica z knihami Rainbowlaugh
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Twi tě zabije...

Co kdyby váš oblíbený pony byl islámista?

Odesláno z Equestrie pomocí Flutt3r$hit's sudden burps because of drugs.
Shining YAY!
Odpovědět
hmmmmm tak to by byla sranda Rainbowlaugh
co kdyby vybouchl sousedův dům?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Podle toho kterého souseda - bydlím v panelálu Rainbowlaugh. Nejspíš by vybouchl i ten náš XD

Co kdyby v ČR zakázali MLP něco jako v Číně hry?

Odesláno z Equestrie pomocí Flutt3r$hit's sudden burps because of drugs.
Shining YAY!
Odpovědět
Tak to by len potvrdili, že potrebujú divákov, aj tých najmenších idiotizovať a nič poučné a roztomilé sa k nim nesmie dostať Applejackunsure

Čo keby mi motyka doslova vystrelí pri práci? Rainbowlaugh
Bow to the Princess!
Odpovědět
Tak b tě to trefilo a já tě oplakavala
Co kdybych přestala se dívat na anime?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)