Příspěvků: 98
Registrován od: Aug 2015
Hodnocení:
7
10.02.2017, 07:40
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 10.02.2017, 07:41 uživatelem ADEY.)
Tak budeme muset vzbudit i Stalina XD
Co kdyby se vám Twi vloupala do baráku (Twi z budoucnosti)
Odesláno z Equestrie pomocí Flutt3r$hit's sudden burps because of drugs.
Příspěvků: 98
Registrován od: Aug 2015
Hodnocení:
7
Twi tě zabije...
Co kdyby váš oblíbený pony byl islámista?
Odesláno z Equestrie pomocí Flutt3r$hit's sudden burps because of drugs.
Příspěvků: 133
Registrován od: Jan 2015
Hodnocení:
6
hmmmmm tak to by byla sranda

co kdyby vybouchl sousedův dům?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Příspěvků: 133
Registrován od: Jan 2015
Hodnocení:
6
Tak b tě to trefilo a já tě oplakavala
Co kdybych přestala se dívat na anime?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da