18.05.2017, 13:11
Tak by nebola ani táto hra.
Čo keby dali Flurry Heart postarať sa o vás?
Čo keby dali Flurry Heart postarať sa o vás?
Bow to the Princess!
|
Co kdyby...?
|
|
18.05.2017, 13:11
Tak by nebola ani táto hra.
Čo keby dali Flurry Heart postarať sa o vás?
Bow to the Princess!
22.05.2017, 07:06
Připravte se na Fallout
![]() Co kdyby jste dostali libovolnou knihu zdarma?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz
Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad
24.05.2017, 07:33
tak budu bohac protoze bych chtel nejakou vzacnou
co kdybyste si v knihovne pujcili kouzelnou knihu?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
24.05.2017, 13:19
By som dúfal, že ma to vcucne, lebo by tou knihou isto boli Elementy harmónie. Keď som ich odbaľoval, tak presne to mi skrslo v hlave, či ma to nevcucne
![]() Čo keby vás posadia do tanku?
Bow to the Princess!
28.05.2017, 11:08
Tak v něm dělám řidiče, protože jsem se vyučil na Marderu, Shermanu a LT 38
Co kdyby jste se objevili vedle mně v tom tanku?
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz
Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad
03.06.2017, 22:14
asi bych se tě lekla, a pak bych se lekla kde to sem
![]() Co kdyby všechny hlavní postavy z filmů/anime/serialů/anime filmů/pohádek oživli a šli by po vás?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
04.06.2017, 00:21
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 04.06.2017, 11:34 uživatelem Werdowp. Edited 1 time in total.)
No super
Čo keby som si kúpil koňa alebo poníka o3o
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
04.06.2017, 18:59
Starala bych se o něho/ní
Co kdyby jste měli možnost dělat vaši vysněnou práci a dostávat za ní 50K kč?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
05.06.2017, 09:50
jako mesicne? bych to s litosti prestal delat, protoze bych nezaplatil ucty...
naopak - co kdyby vam nabidli hrozne nudnou a blbou praci za pohadkove penize?
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
05.06.2017, 11:11
Zvážil by som ich ponuku...
What if I would post only in english? (čo keby som odpisoval len v angličtine?)
The best thing about business is minding your own...
|