Hodnocení tématu:
  • 6 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Co říká na MLP vaše rodina?
bezva
Welcome to Herd :-D

jako je fakt že po 8 letech už proti tomu brojí jen opravdoví zatvrzelci

zbytek už jen pokrčí rameny, pořpípadě si v duchu pomyslí něco nehezkého ale nechají to být
In all things living, the light burns bright.
A passionate fire that consumes the heart.
The Spirit, it radiates not from above.
It is the warmth that draws you ever inward.
Where rest the truest colors of life.
Gold of the organ. Green of the throat. Red of the vein.
The myriad wet rainbow of the Spirit's domain. 


Odpovědět
Jelikož můj předchozí příspěvek je už přes 5 let starý, je třeba aktualizace Rainbowlaugh odjakživa to naši měli za něco divného, co asi normální kluky nezajímá a tak na to taky nahlíželi. Nejtěžší bylo asi překonat ten počáteční hajp, kdy vůbec nechápete, co se ostatním na těch úžasných ponících vlastně nelíbí, měsíce plné otázek ze všech stran proč na to koukám a jestli náhodou nejsem retardovaný. Když tohle člověk zvládne, je za vodou.
Pak přišla vysoká, kde bylo plno exotů, takže nějaký cápek koukající na nějaké barevné šmouhy nebylo nic neobvyklého, nutno však říct, že v průběhu vysoké jsem si skrze MLP vysloužil přezdívku poník u které doteď nevím jestli mi vadí nebo ne. Ikdyž asi spíš ne, když jsem si po státnicích nechal na chodník ke skupině napsat Bc. Poník Rainbowlaugh jestli někdo bude procházet kolejemi ostravské VŠB, tak hledejte poníka Rainbowlaugh
Mé nastávající poníci nevadí, ovšem myslím si, že je ráda, že u mě došlo k takovému útlumu co se týče MLP, kdy si sem tam něco nakreslím, nebo sporadicky mrknu na nějaký díl seriálu.
Ovšem i přes tohle všechno se poníci stali takovou součástí mého života, ať už to je plyšová Starlight (měl jsem ji rád dřív než to bylo moderní Rainbowlaugh ), BB mane6 nebo poník jako obrázek na ploše.
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
Supr že to tak vzali Pinkiehappy @butters
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness Flutterryay
Odpovědět
Ako by som to povedal moje rodine je ukradnute čo robym a kde travym čas  Twilightsmile Twilightsmile Twilightsmile o poniky sa zaujimaju tak moje kratky
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 2 host(ů)