Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Everfree Encore 2018 (Uslar, Německo)
#31
@Jamis: Po vlastní ose netřeba... když Ovce má stejný směr...
Chystám se na:
Cokoliv do konce roku 2019
Odpovědět
#32
Bump. Nějaké info ohledně cesty?
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
#33
Já vím, že Jamis a Ivory jedou spolu autem a jsou plní. Pokud by někdo jel autem, tak bych velmi ocenil, pokud by pro mně bylo místo na cestu zpátky.


Love and Tolerate není hloupost.

723462958
Odpovědět
#34
Skvělá akce! Jediným negativem bylo noční chladné počasí, ale jinak jsem si koncerty (a hlavně také aktivity mimo ně) velice užil. A co je nejlepší? Za rok nás čeká Everfree Encore Encore, nebo chcete-li #E_e___eeE_2019Rainbowlaugh

Snad tedy příště jako CZ/SK dorazíme ve většim počtu, že bychom mohli dovézt i vlastní společenský stan a třeba tam mít taky něco speciálního, jako bylo Café Jsjaj. Také už budeme mít lepší představu o tom, co nezapomenout doma  Pinkiesmile

Než Fang a Jamis přihodí svůj materiál, mohou zatím zájemci prohlížet fotky na Twitteru.
Odpovědět
#35
Tak na tenhle víkend budu dlouho vzpomínat a těch důvodů je spousta Twilightsmile ať už to bylo místo, kde se festival konal, skvělá společnost při mimoprogramových aktivitách (čiže... společně vzhůru dokud, nepadneme), skvělí hudebníci, nečekaná setkání s dlouho neviděnými přáteli, uhýbání před útoky všudypřítomných hus, občasný řev pavího párečku, nebo ta zima poslední noc.

Ono by se toho našlo ještě víc, ale ne všechno se dá zveřejňovat, že... například jak jsem poprvé v životě v praxi použil "koza, vlk a zelí", přičemž už si teda nepamatuju, jestli Dex byl koza nebo to zelí Rainbowlaugh no prostě víkend nabitý zážitky se vším všudy.

Probral jsem se fotkami - tu je máte: https://www.facebook.com/media/set/?set=...9cf4039515
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
#36
Na YT sa už objavila aj prvá obsiahla, a úplne seriózna reportáž z festivalu.


#EEEEeeeEEEeeee
Pinkiecrazy

Edit: Upravený link kvôli reuploadu videa
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)