Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kde nakupovat materiály na cosplay?
#1
Nakupování materiálů může být pro někoho problematickou záležitostí. Sama jsem se dostala do situace, kdy jsem absolutně nevěděla kam se podívat po dobré paruce nebo kde najít vhodný kabát k přešití. Doufám, že toto vlákno někomu pomůže a nebojte se přidat další tipy Twilightsmile.

Vinted

Fantastické tržiště pre-owned módy. Jinými slovy: obyčejný second hand s velkým výběrem oblečení, obuvi i doplňků. Velkým plusem Vintedu oproti tradiční návštěvě second handů jsou filtery, které vám rychle pomůžou najít ten kousek, který zrovna hledáte. Mínusem je, že se někdy barva neshoduje s realitou kvůli špatné fotografii.

AliExpress a Ebay

Chcete takřka cokoliv a zejména paruky? Najdete to na Ebay či AliExpressu. Jediný rozdíl mezi nimi je, že na AliExpress jsou prodejci zejména z Číny a tudíž trvá až 60 dní doručit balíček. Doba dodání je vyvážena nižší cenou produktu. Na Ebay jsou prodejci hlavně z Evropy/USA.

Etsy

Nechcete se příliš zatěžovat výrobou kostýmu? Koukněte na Etsy a najdete tam pegasí křídla, jednorožčí rohy, paruky i kompletní kostýmy. Ale pozor! Nakupování na Etsy vás výjde draho.

Látka

Pokud vaše galanterie nemá vhodné látky, navštivte web latka.cz. Najdete zde velké množství látek i dalších pomůcek k šití. Před tím, než si koupíte látky bych vám ovšem doporučila si je proklepnout i mimo tento server - fotografie jsou hezké, ale často nenajdete zmínku o chování látky, jaká je na omak, atp.

Výtvarný shop

Zatím jsem tam nic nekoupila, ale mají dobrý výběr barev i modelovacích hmot (například pro rohy a jiné rekvizity). Samozřejmě i se vším potřebným okolo.
Odpovědět
#2
FLER.CZ

Česká obdoba etsy.com, ruční výroba, hanmade, a ceny podle vaší pěněženky.
Navíc podpoříte zlaté české ručičky.

Hledejte věci jako larp a fantasy.

www.levnesilikony.cz

Shop s levným silikonem na výrobu forem, sám již od nich mám druhé balení, super pro výrobu  kostymérních doplňků.
Ps: měli dříve i worlbu ,aktuálně tam není ale můžete se pozeptat.

STOKLASA

velkoobchod s galanterií, najdete opravdu mnoho drobností pro dotvoření cosplay.
Látky,organzy,korálky,kleště...

EFKOART

mají opravdu mnoho  kreativních potřebo od  speciální  epoxidové  sádry (tvrdá jak žudr)
po colourplast který by se hodil na výrobu například průhledného rohu.LEVNÝ RESIN- POŠTOVNÉ ZDARMA - nevyzkoušeno
Prodejce na ebay, má výborné hodnocení, a skvělou cenu za materiál.

elchemco
Ruzdý stuff na výtvarné elektikářské modelářské práce, epoxidy,plasty atd...
.
Odpovědět
#3
Baterko, nechceš to spojit do jednoho? Rainbowlaugh Jinak Fler jsem tam nedávala, protože i když jsou tam fajn rukodělné kousky, tak mě tam nikdy nic nezaujalo pro cosplay.
Odpovědět
#4
tak jo fixnuto, až si vzpomenu na své další oblíbené stránky s materiálem určitě je sem postnu.
.
Odpovědět
#5
Já moc ráda nakupuji látky na cosplay na téhle stránce ---> http://www.dumlatek.cz Většinou mají to co potřebuji, dobré ceny a občas i akce a jiné dost dobré materiály ke cosplayi dobré :3 :3 Dá se objednat i za malí poplatek vzorník látek a podle toho rozhodnou.
Coolphoto ŽÍT SVŮJ SEN A NEZAPOMÍNAT NA VÍRU JE DŮLEŽITÉ PRO MÉ SRDCE, ALE NESMÍM ZAPOMÍNAT NA POVINNOSTI A TO, ŽE NIKDY NESMÍM PŘEHÁNĚT. djpon3

Pokud ti je život milý, nekoukej na mou MLP sbírku ---> Moje poníkovská kolekce s informacemi o produktech na FB, dávám i rady nebo také pomáhám --->
Odpovědět
#6
Občas vyrábíme na zakázku 3D tiskem části kostýmů, například masky. Ceny jsou od stokorun po tisíce, záleží na velikosti a náročnosti: https://www.sharplayers.cz/3d-tisk-poptavka/
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)