Příspěvků: 839
Registrován od: Jul 2012
Máš BAN protože dneska dělám komisky z AJ
Příspěvků: 599
Registrován od: Nov 2012
Máš BAN, protože jsem našel prvního člověka, co mě vážně nemá rád
Příspěvků: 839
Registrován od: Jul 2012
Máš BAN protože je venku tma.
Příspěvků: 343
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
10
máš ban protože Oktavie se přidala na naši stranu
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Příspěvků: 531
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
25
máš BAN protože v televizi nedávají Herkula s Kevinem Sorbem :Fluttercry:
Vorsicht! Grenate!
Příspěvků: 718
Registrován od: Jun 2012
Hodnocení:
51
Máš BAN,protože nevím proč máš BAN
Příspěvků: 268
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
56
Máš BAN Turbo protože si mêníš avatar stejně se mnou.
Ne, ne, ne a ještě jednou NE.