26.02.2015, 07:42
Máš ban protože já se teď probudila
kyseláče, umění, cigára
|
Máš BAN !!
|
|
26.02.2015, 14:51
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.02.2015, 14:51 uživatelem LEGION_1. Edited 1 time in total.)
Máš ban za to, že tu je zamračené.
Bow to the Princess!
26.02.2015, 15:01
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 26.02.2015, 15:01 uživatelem Koxi. Edited 1 time in total.)
Máš ban za pravdu
kyseláče, umění, cigára
26.02.2015, 15:35
máš ban za slobodu prejavu
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
26.02.2015, 15:41
máš ban všimol som si
♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
♥ Hatsune Miku ♥ ♥ I live for anime ♥ ♥ anime is my life ♥ #NIMU NIMU ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥ |