Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš BAN, protože to sice jo, ale já se nudim
Odpovědět
BAN a poď dělat neco užitečného ◔ ⌣ ◔
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Máš BAN protože jo, du si kreslit Rainbowlaugh
Odpovědět
Máš ban, protože /mlp/ potřebuje nové lidi, lidi jako TY! Pinkiecrazy
suh dud
Odpovědět
Máš ban za tykanie.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Máš BAN. Proč? Protože?
Odpovědět
Máš ban za nedostatočné odôvodnenie udelenia banu.
Bow to the Princess!
Odpovědět
Ban, lebo je to tu znovu... usless (ಠ_ಠ)
  __
2B    OR   2B
Welcome to my apocalypse
je to tvoje vina draime
já vím draime
Odpovědět
Máš ban, lebo mať ban je magické (well, this escalated pretty quickly)
The best thing about business is minding your own... Coolphoto
Odpovědět
Draime, máš BAN páč já to vím...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 24 host(ů)