Příspěvků: 7
Registrován od: May 2015
Hodnocení:
0
Máš BAN, protože to sice jo, ale já se nudim
Příspěvků: 717
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
27
BAN a poď dělat neco užitečného ◔ ⌣ ◔
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
Příspěvků: 627
Registrován od: Sep 2014
Hodnocení:
40
Máš ban za nedostatočné odôvodnenie udelenia banu.
Bow to the Princess!
Příspěvků: 717
Registrován od: Jan 2014
Hodnocení:
27
Ban, lebo je to tu znovu... usless (ಠ_ಠ)
Příspěvků: 763
Registrován od: Dec 2014
Hodnocení:
17
Máš ban, lebo mať ban je magické (well, this escalated pretty quickly)
The best thing about business is minding your own...
Příspěvků: 638
Registrován od: Sep 2014
Draime, máš BAN páč já to vím...