19.10.2012, 16:22
Máš BAN,protože nesouhlasím.
Tys mě předběhl v návrzích a připomínkách
To je diskriminace těch co dělají oběd a nemají čas psát.
Tys mě předběhl v návrzích a připomínkách
To je diskriminace těch co dělají oběd a nemají čas psát.



)