Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
Máš ban protože 1 je normalní puberťačka, 2. Je otaku 3. Je mlp wait... Takže 4 mam a ta 4 je gamer Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
To není špatný, třeba se mi jednou vyrovnáš, chybí ti jen dalších 15 osobností Rainbowlaugh a za tu možnost máš BAN Rainbowwild

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
máš ban protože mě 4 bohatě stačí Rainbowwild
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Máš BAN, protože to tvrdí jen 25% z tebe Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
máš ban protože to tvrdí 100% a 100% tvrdí že ty dva z mého avataru jsou super charakteři Rainbowlaugh
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Máš ban protože zas shipujes Pinkiesmile
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Máš ban protože neshipuju kluk x kluk , ale prostě oba dva jsou z toho jednoho a samého ale každej je v jiný serii jako hl. Postava.
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Máš ban, lebo Sodastream.
Bow to the Princess!
Odpovědět
máš ban protože wut?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Maš ban lebo nepoznaš sodastream
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 22 host(ů)