Hodnocení tématu:
  • 39 Hlas(ů) - 4.05 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Máš BAN !!
máš ban protože na co se dívám nemůžu shipovat, neshipuju kluky wait... ja vlastně jednu dvojciě shipuju Rainbowlaugh toho Nice-kun a hajime, a na filmy se nedívám
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Maš ban shiki je celkom zaujimave
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
máš ban protože ne shikil. . . spíš mě zabili u jednoho anime zase otevřenej konec, a nevim jestli to tim padem hl. postava přežila nebo ne. . . tam byl slyšet výstřel ale umí manipulovat časem (zpomalit ho).
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Maš ban lebo ja hovorim zas o niečom inom hovorim o tomto Rainbowlaugh
[Obrázek: 83877-shiki-shiki-poster.jpg]
Odoslane pomocou morzeovky a  prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god
♕Pinkie L♥vers♕
Ajsmug  CowponyAJ 
Odpovědět
Máš BAN, cuz that's cute Rainbowkiss

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
Máš ban protože na horory se nedívám a teď mi o hodině třída předtančuje
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
Máte BAN, protože řešíte anime na fóru o ponících. Rainbowlaugh

Odesláno z kouzelného kvádru jménem PONY M4 Aqua.
Steam Bluesky Twitter DeviantArt
Discord (nettysfall)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam. Rád cestuji.


Odpovědět
Máš ban, lebo dobre si im povedal a ja tu asi začnem riešiť sci-fi, len čo sa Alexan vráti z Equestrie.
Bow to the Princess!
Odpovědět
máš ban protože co sakra zas alex tam dělá? kdyť sotva byl den v klidu po tom co se stalo
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Odpovědět
mas BAN protoze sem se lek ze moje holka byla v Equestrii a nevzala me tam (vola sa stejne) Rainbowlaugh
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 24 host(ů)