08.04.2017, 21:49
Máš ban, lebo to logo mohlo prísť 1. apríla.
Bow to the Princess!
|
Máš BAN !!
|
|
08.04.2017, 21:56
máš ban protože 1. apríla nic nevymysleli
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
08.04.2017, 22:09
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08.04.2017, 22:11 uživatelem Werdowp. Edited 2 times in total.)
Maš ban do tvojho avatara trebalo bi dopiisat slovo nya a bolo bi to purrfect
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
08.04.2017, 22:19
máš ban protože do cizího díla nebudu dělat haraburdí
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
08.04.2017, 22:29
MAš ban a prečo nie
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
08.04.2017, 22:35
máš ban protože je to její/jeho výtvor, né můj
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
08.04.2017, 22:46
MAš ban lebo ryclost môjho internetu je dost na p*ču
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
08.04.2017, 23:05
máš ban protože já mám 30/30
to je dost rychlí
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
08.04.2017, 23:12
Máš BAN, lebo perfect net are never real.
08.04.2017, 23:12
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 08.04.2017, 23:14 uživatelem Werdowp. Edited 1 time in total.)
MAš ban angel 30 kb/s
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ |