01.07.2017, 21:51
máš ban lebo ja a kamaratka se navzajem trolíme
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Liebe ist für alle da
|
Máš BAN !!
|
|
01.07.2017, 21:51
máš ban lebo ja a kamaratka se navzajem trolíme
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
01.07.2017, 23:27
Máš ban lebo ja trolím vás všetkých
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
01.07.2017, 23:50
MAš ban dari sa ti to
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
02.07.2017, 00:00
máš ban lebo ani jednomu se to nedaří
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
02.07.2017, 00:20
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02.07.2017, 00:57 uživatelem Werdowp. Edited 2 times in total.)
Naš ban lebo to je pravda ale nekedy poviem alebo napišem dobre hefty
Odoslane pomocou morzeovky a prijate pomoc sonaru
don't be a retard.be a king ? think not Why be a king when you can be a god ♕Pinkie L♥vers♕ CowponyAJ
02.07.2017, 10:44
Máš BAN, protože jsem opilá
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
02.07.2017, 12:25
máš ban protože z čokoládového vína?
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
02.07.2017, 12:29
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 02.07.2017, 12:30 uživatelem DrakeDamage. Edited 1 time in total.)
Máš BAN, protože nespavost + whiskey + 80-90s songs
♥grey as the moon and soul of its owner blue as the coat and eyes of a loner♥ ♥Why would a rose grow where nopony can see Like a rose without thorns is how i feel♥ ♥With smile like ripest apple you have ever seen And eyes like meadow of emerald sheen truly lost i have only been in those eyes so serene♥ How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
02.07.2017, 13:49
Máš ban, lebo to je najlepšia hudba, no 90s mám ešte radšej.
Bow to the Princess!
02.07.2017, 14:13
Mášban lebo bleh lepší a nejlepší je Kpop!
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da |