14.08.2017, 16:08
Máš ban lebo tě chce vyvenčit
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
Liebe ist für alle da
|
Máš BAN !!
|
|
14.08.2017, 16:08
Máš ban lebo tě chce vyvenčit
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
14.08.2017, 16:13
Máš BAN protože nějak tak
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
14.08.2017, 16:21
Máš ban lebo já se už prakrat vyvenčila a planuju znova
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
14.08.2017, 16:25
Máš BAN protože takoví psi jsme
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
14.08.2017, 16:52
Mášban lebo já sem kočka
Everyone is a mirror that reflects how the world treat them~ Bronya
Liebe ist für alle da
14.08.2017, 18:45
Máš BAN protože kočky se ale nevenčí, takže kočkopes
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
14.08.2017, 20:33
Máš ban lebo utekáš
![]() (14.08.2017, 13:43)DrakeDamage Napsal(a): Máš BAN, protože Alexan řekl "Lásko má já stůni, svoji pýchu já jen hrál, kvůli vám se vzdávám spamu, Banů i titulu král" Ban lebo iba tak v tvojom dnešnom sne som ti to povedal
Nový kus nábytku keramický Tree of Harmony, Zlatá Harfa(pony) a Discord Lampa!
![]() Prezývky na počkanie (by me) AleXan sa pustit nechce, nepujde to jen tak lehce... ![]() Mácaman The decisions you make and the actions that follow are reflection of who you are. Song of The Sea Chcete meniaci avatar ako ja? Napíšte mi PM!
14.08.2017, 20:43
máš ban za narušování soukromí lezením do snů
Fluttershy fan, Pinkie and Pinkamena lover und ze Soldier of the night.
The more things change, the more they stay the same (General Shepherd, CoD MW2) Except war. War never changes. (Fallout) And that's why every war is worse than the one before. TELEPORTOVAL JSEM CHLEBÁÁÁÁ Fun fact: prvním bronym vůbec byl Jonathan Swift v Gulliverových cestách.
14.08.2017, 20:46
Máš BAN bo hyyypeee
(neptejte se, hrabe mi často =D)
if it doesn't burn a little, then what's the point of playing with fire?
|