Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Ostrava 2018
Jop, jak píše Fang
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět
Mohu požádat jesti jsou nějaké zaběry a fotky z toho srazu
Odpovědět
Sc@lixi, bylo to fajné, své návrhy na zlepšení jsem poslal na feedback Pinkiesmile Poznal sem nové lidi a dost jsem si popovídal, pobavil se u vzpomínek na minulost a udělal sem si výlet do Brna Raritywink Díky všem poníkům za zábavu Pinkiesmile
Člen řádu Equestrijských rytířů.
Ve svitu měsíce klaním se tobě mocná Luno, jež chráníš náš spánek a klid.
S příchodem prvních paprsků slunce klaním se tobě mocná Celestie. Nechť teplé paprsky slunce prosvětlují naši cestu životem.
Odpovědět
@FanDroid - Fotky většinou bývají do pár dnů/týdnů, až se stihnou zpracovat a vytřídit. Takže žádný strach, fotografové potřebují čas Ajsmug
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
@Fandroid, nějaké fotky ze srazu už jsou na Twitteru: twitter.com/Czequestria
 


 
Odpovědět
Na srazu jsem sice nebyla, ale i tak dekuji aspon za letme setkani s prazskou grupou Twilightsmile
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
@Scalix: hlavně klid Pinkiesmile sraz byl fajn, měl svoje mouchy jako každá akce, feedback je potřeba vždycky brát s rezervou.

Osobně jsem si to užil každý den Twilightsmile
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Tak sraz máme tedy za sebou. A co k němu říci jako z pozice hlavního organizátora, po té, co jsem si vše nechal uležet v hlavě. Twilightsmile Nejprve mi dovolte abych vám nesmírně moc poděkoval, že jste na sraz přijeli. S tak velkou účastí jsme opravdu nepočítali. Celková účast se pohybovala okolo 50 lidí, což je opravdu nebývali úspěch a ještě jednou vám mockrát děkujeme, protože co by to byl za sraz bez vás návštěvníků. Twilightsmile Nyní bych se chtěl omluvit za všechny chyby a komplikace, které se na srazu vyskytli. Ať už počínaje vůbec pátečním začátkem, kdy jsem vás do zábavního centra přivedl o něco dříve a my jsme museli místo na nějakých cca 15 minut opustit, pokračovalo to sobotní orientační hrou, kdy jsem vám na začátku zapomněl sdělit několik podstatných informací, z celkového pohledu, už podle ohlasů, byla asi orientační hra, tím nejvíce kritizovaným bodem, a konče chaosem v restauraci, kdy se pořádně ani nevědělo jak to bude s těmi dopředu rezervovanými jídly, pokračovalo to zmatkem okolo promítání, kdy se nakonec odvysílala jenom jedná epizoda, místo plánovaných dvou a k tomu se ještě měli promítat EQG, a také bych se chtěl omluvit za obsluhu, které ne vždy byla příjemná, hlavně na konci, kdy měli zmatky při placení. Jak bych to tedy jen na závěr shrnul. Jak jde vidět chyb, na sraze, bylo až moc a ani bych se nedivil, kdyby to některé odradilo od návštěvy případného příštího srazu, či jakékoliv jiné akce Twilightsmile.  Snažili jsme se, aby se tam žádné větší chyby nevyskytovali, ale bohužel se to nepovedlo. Pinkiesad2 Děkujeme také za dosud došlý Feedback, který nám opravdu moc pomůže v tom, že budeme vědět, čeho se máme vyvarovat. I když ta odezva nemusí být vždy příjemná, tak je potřeba. A uznávám, že tím mým předcházejícím příspěvkem jsem to asi až moc vyhrotil, za což se tedy moc omlouvám. Na úplný závěr bych tedy napsal. MOCKRÁT VÁM DĚKUJEME ZA ÚČAST.
Odpovědět
@Azuliana : Dost jsi mě znervoznila když si se znenadání ukázala Rainbowlaugh

@sc@lix : Příště se zeptej na HDMI kabel Rainbowlaugh A za mě obsluha byla vždy příjemná Twilightsmile
Má přezdívka zní Stormangels...Bouřně rychlý Pegas Rainbowdetermined2
Odpovědět
Fotky ze srazu na Google+. Twilightsmile
Steam Telegram DeviantArt (no MLP)  
Discord (NettysFall#1998)

Navštěvuji srazy převážně v Brně, ale když se mi chce, zajedu i jinam.
A také rád cestuji.

Za měnící avatar děkuji AleXanovi  Pinkiesmile
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)