Hodnocení tématu:
  • 4 Hlas(ů) - 4.5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My Little Ostrava 2018
Stormangels: za to muze Frolda!!! Rainbowlaugh
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(26.08.2018, 23:54)FanDroid Napsal(a): Mohu požádat jesti jsou nějaké zaběry a fotky z toho srazu
Video bude, střihávám většinou přes víkendy jen zřídkakdy přes týden (práce).

(27.08.2018, 11:27)DanyB Napsal(a): @Fandroid, nějaké fotky ze srazu už jsou na Twitteru: twitter.com/Czequestria
Přesně tak viz Twitter Libuše a twitter Czequestrie.

(27.08.2018, 15:08)Stormangels Napsal(a): @Azuliana : Dost jsi mě znervoznila když si se znenadání ukázala Rainbowlaugh

@sc@lix : Příště se zeptej na HDMI kabel Rainbowlaugh A za mě obsluha byla vždy příjemná Twilightsmile

Experta přes kabely? Na to tu máme od jisté doby HungZe. Pinkiehappy
Czequestria 2019 stream. Další srazy a přednášky jsou v mém webu a YT channelu.
Archiv: Komixový index
TeamSpeak 3 Server fangfactory.net
Web|Twitter|Steam
Odpovědět
Fotky postnu jakmile je nechám vyvolat a naskenuju je Rainbowlaugh jsem zvědav co se z nich vyklube Rainbowlaugh

Jinak všem díky za vydařený sraz Pinkiesmile
Odpovědět
Můj pohled zkratkovitě.

Negativa:

* Neohlášení na fórum toho, že páteční posezení, které původně mělo být, se ruší a že každý má svůj vlastní program. Ne, fakt nestačí změnit jenom první příspěvek.

* Toto mám sice z druhé ruky, jelikož jsem na té hře nebyl, ale ta geolokačka byla totální fejl, co jsem od druhých slyšel.

* Opravdu musíš cpát tu Lisu všude? Když jsem se bavil s různými lidmi, tak se jim tento fakt taky nelíbil.

Pozitiva:

* Megavelká účast i přes fakt, že v Ově stále doposud nemáme malé srazy.

* Fakt, žes to dokázal uspořádat sám. Sice jsi měl ještě Mysteryho na pomoc, ale většina práce spočívala na tobě.

* Párty & kocovina.

Negativa si očividně uvědomuješ, protože ti to lidi přípomínají. Teď to jen vyladit. Pinkiesmile
Odpovědět
Geolokační hra že byla fail? Pán je zřejmě težkej fajnšmekr Rainbowlaugh za daných podmínek mi přišla naprosto v pohodě. Co na tom byl ten "totální fejl" že se tak ptám?

A že se na sraze objevil ve hře maskot Ostravy? No kdo by to byl řekl, když je hra v Ostravě... nevšiml jsem si, že kromě hry by se maskoti někde objevili (dva plyšáci v hospodě jako "všude" neberu).
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Co se týče té geolokační hry, tak nejspíše hviezdosz, bude narážet na to, na co si stěžovali někteří účastnící a to bylo, že museli cestou na Slezskoostravský hrad jít po frekventované cestě, kde nebyl chodník, za což, jak už jsem psal, opravdu nemohu kudy je GPS vedla a přesná trasa stanovena nebyla, takže se v klidu mohli vydat po jiné daleko bezpečnější cestě, a také na to, že jsem bod na mapě, umístil doprostřed hradu a tak si někteří mysleli, že mají jít přímo do něho. To byli asi nejčastější výčitky ohledně té hry. Ale to třetí negativum také nechápu. Jedná se o sraz v Ostravě a Lisa je maskot Ostravy, tak to logicky znamená, že ji budu v tomhle ohledu využívat, od toho maskot je, aby byl vidět. Takže tuhle poznámku opravdu nechápu.
Odpovědět
Šlo spíš o to, že existuje jeden vektor a ten byl recyklován (plakát, údajně i podložka pod myš a sklinka - pouze z doslechu, neviděla jsem je). A x lidí vyjádřilo ochotu, že by klidně Lisu nakreslili (a nic by za to nechtěli, jestli je problém v tomhle).
Ta, která barví břízy.
Odpovědět
@Jamis: říká ti něco nadsázka? Dlouhé měsíce čteš moje příspěvky, ve kterých jako jeden ze stylistických prostředků řeči používám právě nadsázku, někdy to zveličuju až do absurdna. A stejně tak se vyjadřuju na Discordu a též v reálu. Samozřejmě, že to nebyl totální fejl. To by potom vlna kritiky ze strany účastníků vypadala naprosto jinak, než jenom to, že museli jít podél frekventované cesty. To by si stěžovali úplně na všecko.

A co se týče toho mého třetího, že té Lisy bylo všude dost – tohle jsem napsal Scalixovi na Discord, když se mě přesně na tohle ptal, ale já odpověděl s trošku menším zpožděním.

Citace:Okej, odhlédnu od faktu, že mi do huby cpeš něco, co jsem neřekl – rozhodně jsem neřekl, že se mi na czq nelíbí fakt, že se Libuša nachází na trikách, hrnkách apod a odhlédnu od faktu, že srovnáváš czq (=con) se srazem, což jsou úplně dvě odlišné věci.

Mně je jedno, jestli to je con, sraz nebo něco jiného.

Mně je jedno, jestli Brno má vlastního maskota, jestli Praha má vlastního, Bratislava, Ostrava atd.

Mně je jedno, jestli se na tom a tom sraze (pro)dávají hrnky, trička, plakáty, placky atd s tím a tím maskotem.

Ale co mně není jedno je to, že se konkrétně na ten tvůj vektor nedá dívat.

Barevně je to pěkně udělané, příjemné, oceňuju fakt, žes něco vytvořil pro nás Ostraváky.

Jenže ty furt recykluješ jedno a to samé – není tam pokus o inovaci a posun vpřed a to mi vadí. Lehce odbočím, ale Wrench má úplně ten stejný problém; jeho styl se nikam nevyvíjí a tudíž ty jeho arty vypadají naprosto stejně.

A třeba taká zajímavost: když jsi prvně vytvořil ten vektor, nevěděl jsem, jestli je maskot Ovy (tehdy ještě nepojmenovaný) baba nebo chlap a upřímně, ani teď to podle tvojich obrázků nevím; příkladem budiž Lisa v movie stylu nakreslená tebou.

Trošku zabrouzdám do historie: všiml sis, že jsem necekl ani slovo, během kinosrazu rok zpátky? Tam bylo Lisy taky dost, ale byla tam různorodost – plakát od Vlčete, nějaké ty arty/obrazy (jeden z nich má Nik vyvěšený doposud), placky taky  – na to se dalo příjemně koukat, zdálo se mi to různorodé, byť jsem věděl, že to všecko dělala jedna osoba, Vlče.

Oprav mě, pokud se mýlím, ale teďkonc tenhle víkend jsem neviděl různorodost a to máš přitom tři lidi, kteří doposavad už něco nakreslili s Lisou jako hlavním objektem (jako Azu, Coco či již zmiňované Vlče), anebo kteří by byli ochotní něco nakreslit.
Odpovědět
Omlouvám se, ale tím stylem, jakým si to napsal, mi z toho opravdu vyplynulo především to, že se ti nelíbí, že je Lisa všude, a ne to, že se ti nelíbí, že je použitý pouze jeden vektor, proto jsem zmínil tu narážku na CZQ. Kdyby si to napsal trochu konkrétněji, tak bych reagoval nejspíše úplně jinak. A nevím, kde si přišel na to, že ti cpu do huby, něco co jsi neřekl, napsal jsem pouze svůj názor, který mi vyplinul z toho tvého příspěvku. Proto jsem napsal, že se ti asi také na CZQ nelíbí, že je Libuše také všude. Když využijí tvůj termín, tak jsem to myslel s nadsázkou. Tak opravdu nevím, proč si to zase tak vyhrotil. Moc se omlouvám všem, že si tohle museli vyslechnout.Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk
Odpovědět
@hviezdosz: jistě že nadsázku znám. Říká ti něco nutnost nadsázku odlišit, pokud ji používáš? Tvůj příspěvek žádné výrazové prostředky používané k nadsázce neobsahuje - když nadsázku neumíš používat, tak ji nepoužívej. Mě je jedno, že se jinde vyjadřuješ tak či onak - dlouhé měsíce tvoje příspěvky rozhodně nečtu.

A co se týče té "chybějící inovace v grafice maskota", tak z pozice účastníka budu radši, když se investuje čas a energie do inovace a vypilování srazu jako takového, než do stále nových grafických podkladů.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)