Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 4.14 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony for iOS, Android a Windows phone
Ve hře je nový update a taky gift code. Twilightsmile
ROMANTIC
Nejčastěji mě můžeš potkat tady:
1. Scuky v Brně
2. Olomócky sčoche
3. Ponyhoof


Aktuální oblíbené hry: My Little Pony (Android Game) - můj kód: 30dd0 | SF Game
Odpovědět
Za 100 000 sledujicich na istagramu dostaneme Diligent Nurse za kod : 100insta
Everypony Equal,Everypony Loved

Tumblr

Jsem Faiko , ne Falko ,Failko a podobně !!!
Odpovědět
Nějak mám pálo přátel... To by se mělo napravit. Můj friend code 64ad37d
Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight Twilightsmile

ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"
                  To prostě žeru Twilightblush
Odpovědět
Čus, mám dotaz, najde se zde někdo, kdo dokáže bezplatně dokončit ty eventy, které se ve hře objevují? Přijde mi, že poslední dobou jsou ty eventy nedokončitelné, aniž by jste si museli koupit toho bonusové poníka, nebo do toho jinak vložit peníze. Celkově je hráč podle mě až nepříjemně tlačen do toho, aby do té hry vložil nějaké peníze, ať už to jsou nesmyslné částky zlatých, nebo to, že každý nový poník se regulérně prodává jen za gemy. Viz třeba teď ta nová ballon minihra, kde za jednu hru (60 těch speciálních coinů) zaplatíte v přepočtu nějakých 700k zlatých. Ikdyž do toho vložíte nějakých 10kk, tak ten drop těch speciálních předmětů, které pak měníte za poníky je minimální. A to mám průměrně 100k za den ze všech shopů, nedovedu si představit, co dělá hráč, co to třeba teprve začal hrát Rainbowlaugh
Temná strana síly
J3rykCZ DeviantArt
Odpovědět
(11.01.2021, 09:41)Žeryk Napsal(a): Čus, mám dotaz, najde se zde někdo, kdo dokáže bezplatně dokončit ty eventy, které se ve hře objevují? Přijde mi, že poslední dobou jsou ty eventy nedokončitelné, aniž by jste si museli koupit toho bonusové poníka, nebo do toho jinak vložit peníze. Celkově je hráč podle mě až nepříjemně tlačen do toho, aby do té hry vložil nějaké peníze, ať už to jsou nesmyslné částky zlatých, nebo to, že každý nový poník se regulérně prodává jen za gemy. Viz třeba teď ta nová ballon minihra, kde za jednu hru (60 těch speciálních coinů) zaplatíte v přepočtu nějakých 700k zlatých. Ikdyž do toho vložíte nějakých 10kk, tak ten drop těch speciálních předmětů, které pak měníte za poníky je minimální. A to mám průměrně 100k za den ze všech shopů, nedovedu si představit, co dělá hráč, co to třeba teprve začal hrát Rainbowlaugh
Taky mi to přišlo a asi před půl jsem kvůli tomu přestal tu hru hrát. Kolikrát jsem se snažil tam průběžně chodit, ale stejně to bylo na nic. Byla by to dobrá hra kdyby tam neměli ty placený věci a všechno by se dalo sehnat normálně, ale to se asi nestane a hlavně já za to přece nebudu utrácet reálný peníze.  Fluttercry Fluttercry Raritycry Raritycry
djpon3 PONIES MAKE ME STRONGER Trollestia
Odpovědět
Většina eventů se dá dokončit i bez toho, aniž by bylo potřeba cokoliv dokupovat - akorát to stojí spoustu pozornosti. Když si někdo koupí další postavu (ať už za gemy, nebo za peníze), tak je to snazší. Dá se to hrát i bez utrácení peněz - ano, člověk se musí víc snažit. Je to typická singleplayer pay-to-win hra.

Ta nová minihra je zaměřená na dlouhodobé hráče, kteří už mají většinu postav koupenou a teď už je to pro ně občas nuda - osobně mám kolem 80 miliónů bitů a nevím, co s nima. Tahle minihra je umožňuje využít - ale souhlasím, že je to prostě další loterie.

Když člověk začíná hrát, tak rozhodně nemá k dispozici všechny herní aspekty - ta hra je koncipovaná jako teoreticky nekonečná, takže jo, je to pomalé. Když za takovou hru nechce někdo dát ani korunu, do té hry pořád přibývá nový obsah (včetně fan referencí), tak se není moc čemu divit, že mu hra klade do cesty překážky. Pořád je to komerční věc a pokud nevydělává na prodeji osobních údajů, tak se tvůrci nějak život musí. Tak to v dnešním herním světě holt funguje.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
Nedávno do hry přibyl nový mechanismus - Daily Goals (jo, pořád to hraju).

Za určité aktivity ve hře (nasbírejte 100 bitů v mine-cart game atp.) se dá za den získat max 100 tokenů (obvykle je to snadné), které fungují jako další měna na postavy, obchody a další věci - dají se tak vcelku snadno získávat i jinak nedostupné (čti na gemy drahé) užitečné věci.

Aktuální event ve hře je pokračování komiksu My Little Pony: Generations - které v komiksové podobě neexistuje (tedy alespoň zatím). Není to poprvé - u MLP movie byl taky kus příběhu, který ve filmu chyběl - navíc v době, kdy film ještě nebyl venku (a to ani jako leak).

Vzhledem k tomu, že eventy velmi často kopírují příběhy komiksů G4, tak si říkám, kde berou autoři ty kousky, které jinde oficiálně nevyšly... mají původní neořezaný scénář?
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)