Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
My little pony v médiach.
(02.02.2020, 03:48)Tails Napsal(a): Když to vidím a vzpomínám na tu dobu, tak je mi smutno. Holt to byly jiné časy...  Fluttershyouch

Většina z nás byla nadšená a MLP bylo to, co nás i přes občas velké rozdíly spojovalo. Když pro některé nadšení vyprchalo, začaly se mnozí raději vymezovat, než aby se družili, ale protože mnozí z nich nechtěli přijít o výhody kolektivu (protože třeba jiný nemají/neznají), tak neodešli, ale jako fanoušci už nefungují.

Mě osobně nadšení vydrželo i po těch skorem osmi letech - není to sice tak intenzivní jako dřív, ale moc mi to nevadí, protože my takový nápor moje hlava stejně dlouhodobě nevydržela Twilightsmile užívám si ten fenomén tak jako tak, jen s mnohem méně lidmi. A upřímně jsem rád za každého, s kým můžu zájem o MLP:FiM sdílet.

Trochu OT: Aktuálně přemýšlím nad setkáním a aktivitama, které by se týkaly hlavně a přímo MLP, nejen důvody s nimi souvisejícími (např. setkávání s ostatními), protože takových je vcelku dost a dějí se pravidelně. Asi nebudou tak velké, ale zas tam přijdou jen lidé s konkrétním zájmem.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)