Příspěvků: 753
Registrován od: Jan 2012
Hodnocení:
16
Streda - 27. 1. 2016 - Funtastic ... ja mozem az od 18:00 ale potom mozeme zajst do nejakeho podniku a este nieco zahrat.
Příspěvků: 136
Registrován od: May 2012
Hodnocení:
13
Keby niekto zabudol, tak DNES (ŠTVRTOK 4. 2.) stretko v KGB
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Příspěvků: 136
Registrován od: May 2012
Hodnocení:
13
OP vraví, že najbližšie stretko je v PIATOK 19. 2. 2016 od 16:00 v Dungeon Pub-e
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Příspěvků: 753
Registrován od: Jan 2012
Hodnocení:
16
Ucast nebola zla, ale mozno by sme mali spachat to prehodenie na Salmiho tyzden.
Příspěvků: 136
Registrován od: May 2012
Hodnocení:
13
Salmiho týždeň? Nie som asi v obraze.
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Příspěvků: 753
Registrován od: Jan 2012
Hodnocení:
16
Jedna sa o to, ze Salmi chce chodi ale nemoze kvoli praci, keby sa to posunulo o tyzden tak mu uz praca neprekaza.
Příspěvků: 753
Registrován od: Jan 2012
Hodnocení:
16
to prave nechcem nakolko by sa to muselo konat vpodstate kazdy druhy tyzden zaroven so spolocenskymi hrami a teda by to bolo pravidelne nepravidelne ... a jediny o kom viem, komu vyslovene nevyhovuje tento datum alebo je nejako naviazany na tieto tyzdne je Salmi.