Hodnocení tématu:
  • 13 Hlas(ů) - 4.08 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Opakované] Bratislavské Stretká
Streda - 27. 1. 2016 - Funtastic ... ja mozem az od 18:00 ale potom mozeme zajst do nejakeho podniku a este nieco zahrat.
DABASteam


Odpovědět
Extra stretko v Utorok 2. 2. 2016 od 16:00 v Dungeon Pub
Filip nam uteka studovat do zahranicia tak na rozlucku Pinkiesmile
DABASteam


Odpovědět
Keby niekto zabudol, tak DNES (ŠTVRTOK 4. 2.) stretko v KGB
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Odpovědět
OP vraví, že najbližšie stretko je v PIATOK 19. 2. 2016 od 16:00 v Dungeon Pub-e Twilightsmile
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Odpovědět
A vraj že pravidelné "bratislavské" stretko. Keď 50% účasti sú ľudia čo bývajú min. 60km od Bratislavy. Rainbowwild
Odpovědět
Ucast nebola zla, ale mozno by sme mali spachat to prehodenie na Salmiho tyzden.
DABASteam


Odpovědět
Salmiho týždeň? Nie som asi v obraze.
"Sit on my horn and spin."
- Our heroine
Odpovědět
Jedna sa o to, ze Salmi chce chodi ale nemoze kvoli praci, keby sa to posunulo o tyzden tak mu uz praca neprekaza.
DABASteam


Odpovědět
však môže byť nepravidelne stretko Rainbowlaugh

Odpovědět
to prave nechcem nakolko by sa to muselo konat vpodstate kazdy druhy tyzden zaroven so spolocenskymi hrami a teda by to bolo pravidelne nepravidelne ... a jediny o kom viem, komu vyslovene nevyhovuje tento datum alebo je nejako naviazany na tieto tyzdne je Salmi.
DABASteam


Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)