Hodnocení tématu:
  • 5 Hlas(ů) - 3.8 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ostrava okolí
Tento problém je celkem jednoduchý. Už na druhém větším sraze bylo nad slunce jasné, že se sešla velmi různorodá skupina lidí, tudíž bude do budoucna problém najít společnou řeč. Naplno se to projevilo až v doplňkovém topicu, kde se probírala budoucí náplň plánovaných srazů, kde jsme se absolutně nebyli schopni na ničem shodnout.
Z mého pohledu naprosto pochopitelný a očekávaný výsledek, každý to holt máme jinak. Někdo může považovat za ideálně strávené odpoledne nejdříve několikahodinové hledání kešek po městě, následované obskurní zábavou zvanou laser game a pak si utrmácený, uběhaný a zpocený jít sednout někam do čajovny na tvrdou zem a srsat čaj, příp. někde trapasit s projektorem. Já si nedovedu představit větší opruz.

...a vo vo vo tom to je. Ve FB grupě Bronies Ostrava (která se pro debaty ukázala jako lepší platforma než forum) bylo cca 40 členů. I kdybychom to podělili dvěma na řekněme aktivní a neaktivní část, tam máme pořád 20 kusů. To už je počet, se kterým se dá něco dělat, ale pokud se nebudeme schopni dohodnout na aktivitě, která by tuhle grupu (resp. alespoň většinu) zaujala, tak se nehnem z místa. A promítání MLP to fakt nebude, byť je to asi jediná věc, kterou máme společnou.

Toliko k obecné rovině, nyní k osobní.

K nikomu z vás, koho jsem potkal osobně na těchto srazech, necítím vyraznější negaci nebo odpor. I s tím často zmiňovaným Divočákem se IRL dalo vyjít a nijak by mě jeho přítomnost na sraze neodrazovala od účasti, byť bych nešel na sraz z většinou lidí, které zde vyjmenoval Jamis, vč. jeho samotného a celé jejich partičky. To by fakt nedopadlo.

Pokud teď někdo vytáhne argument o tom, že když se ještě srazy v Ově aktivně konaly a já se jich v rozporu z výše napsaným neúčastnil, tak nechť si poslouží. Mám časově náročné zaměstnání, které mi nedovoluje trávit doma tolik času, kolik bych chtěl a měl (nebrečím, jen konstatuju, holt něco za něco) a když už nějaký ten volný čas mám (zpravidla víkendy), tak se holt pečlivěji rozhoduju jak a s kým ho budu trávit. I z toho důvodu bývám háklivější na společnost (Azu by mohla vyprávět) a když mi něco nesedí, tak raději celý plán (v tomto případě rozuměj účast na akci) hodím přes palubu. Abych to málo volného času plýtval na něco, co mi nebude alespoň rámcově vyhovovat, resp. bude mě to nudit nebo rovnou sr*t, tak to prrr.
Get rich or die trying.

Odpovědět
OT Jamis(29.09.2016, 11:51)Jamis Napsal(a): ... Frolda, ...

Rozumím tomu z historického pohledu, ale ono se to pořád ještě objevuje?
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
OT Frolda:

Čas od času jo - je to dneska spíš k smíchu, ale holt některým to tak vyhovuje. Tak aspoň díky tomu máme různé konspirační teorie a další materiál, nad kterým se můžeme na srazech společně pobavit Pinkiehappy víš jak to je: když vylezeš víc na světlo, vždycky se najdou takoví, co tě budou nesnášet a důvody se vždycky nějaké najdou, ať už opodstatněné, nebo zcestné.

Však koukni o příspěvek nahoru: Jamis a celá ta jejich partička Rainbowlaugh radši nic konkrétnějšího, ale ve stylu Pár pařmenů "Polovinu vás neznám a stejně mě se**te". Aspoň víme, jak na tom jsme.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět
OT Frolda/Jamis
Kluci na takovou komunikaci máte plno jiných vláken, které se k vám vážou aspon městem Rainbowlaugh
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
OT:


No a nebo to stačí přejmenovat na "Pražské srazy v Ostravě". EZ

Odpovědět
Hele, chlapci. Jestli chcete playground, najděte si ho někde jinde...
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
Rychlooznámení: Pokud by mne dnes někdo chtěl vidět tak budu v Karolině cca od 14:30 s tím, že poté se možná přesouvám do Rka slavit mé narozeniny. So... Jste vítání! Stačí mi napsat na můj fb (FB) nebo na můj mobil (735055990) Twilightsmile Jak říkám, jste vítáni!
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Takže... Je to už velmi dlouho co vůbec nějaký sraz byl a popravdě mi docela chybí to co bylo před rokem. Prostě si sednout a pokecat atd atd...
Kdo by chtěl udělat po takové době alespoň jeden normální sraz?

Odesláno z mého LG-D855 pomocí Tapatalk
Person which made his decision
Za žádnou cenu mě nenuťte dělat facepalm...
Odpovědět
Vypadá to, že přes většinu zkouškového budu v Ostravě, takže proč ne!? A aji kdybysem zrovna byl v Olomoucu, tak se rád stavím, čas si udělám kdykoli, pokud se zrovna nestrefíte do nějakého termínu zkoušky. Rainbowlaugh
Odpovědět
Utichlo to tu, tož navrhuju nějaké to datum a to 14. ledna (sobota), což je za nějaké tři týdny. Co vy na to? Byl by čas? Osobně bysem byl pro nějaký hospodský/restaurační sraz, vhodných míst by bylo hodně, napr. Mirror, Černá vána, Absintový klub les, kavárna Maryčka, apod.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)