Příspěvků: 460
Registrován od: Jul 2012
Hodnocení:
15
Mě se zdálo, že já a Zecora (asi jsme spolu i chodili) měli zachránit nějakou slečnu. Museli jsme si na to vzít motorkový robooblek, ale do stroje, který ho na mě měl namontovat se místo mě nacpal Homer Simpson a protože je tlustej ten robooblek mu nesedl.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Příspěvků: 286
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
59
Mne sa dnes snívalo, že sa na dedinu, kde býva babka rúti armáda šialených rytierov. Nejakým portálom som sa dostal do Equestrie a povedal Celestii o tom. Hneď poslala mane 6 aby mi pomohli. Potom si pamätám len ako som so sekerou bojoval proti nim a v poslednej chvíli ma zachránila Applejack a Big Macintosh.
Pred spaním som pozeral dokumentárny cyklus smrtící válečníci a prekvapivo MLP
Příspěvků: 28
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
1
Oh yes! It's about to get MUCH worse...
Příspěvků: 63
Registrován od: Sep 2012
Páni, hodně zajímavý sen, ale začnu Vám ho sem popisovat  . Bydlel jsem v bytě kde bydlím teď, chodil jsem normálně do školy a jednoho dne se děda a fotr dozvěděli, že mi ti poníci lezou přes mozek. Tož jsem se s nima hádal, vysvětloval jsem jim to..najednou z dědy vylezlo, že buď poníci a nebo střecha nad hlavou. Dal mi na to den...měl jsem krabici ( bohužel jen ve snu  ), kde byli plyšáci, postavičky, trička poníků ( aww byl jsem jako v ráji  ). Šel jsem do školy s tou krabicou, po škole si mě někdo odchytl a chtěli mě unést  . Kamarád mi pomohl, oblafli jsme je a já běžel s tou krabicí zpátky domů, děda tam čekal a ptal se mě, jak jsem se rozmyslel. Řekl jsem něco zajímavého: Radši se vzdám střechy nad hlavou, než toho co mám rád  . V tu ránu jsem se objevil v prázdné Equestrii a slyšel jsem hlasy poníků, možná bych je i viděl..a on mi zazvonil budík !  ( jo, někdy mívám takhle bláznivé sny, ale tento byl první s poníkama.  )
Příspěvků: 688
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
66
Nevím jestli jsem jedinný, a nebo jestli se tím lidi radši nechlubí, ale já to sem napíšu, přeci jenom to byl MLP sen:
Dnes v noci se mi zdál lehce lechtivý pony sen (neodsuzujte mě). Zašli jsme s Twilight na večeři, kde jsme si parádně popovídali a přeskočila mezi námi jiskra. Když jsme odcházeli, tak se mě Twi zeptala, jestli bych ji nedoprovodil domů, jelikož to tam má daleko a nechce se v noci sama procházet venku. Já jsem samozřejmě nic nenamítal. Cestou jsme si povídali o romantických věcech, především o hvězdách a oné krásné měsíční noci.
Když jsme k ní dorazili, tak zrovna začala bouřka, Twi mi tedy navrhla, jestli bych u ní nechtěl přespat. Dali jsme si u ní ještě lahvinku vína a pak jsme se oba přestali ovládat. Začali jsme se mazlit, líbat ...
Tady s příběhem končím, dál už zabíhat nebudu
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"
Příspěvků: 62
Registrován od: Jul 2012
Hodnocení:
23
Koukám, že si četl ten příběh ze tří slov
Příspěvků: 718
Registrován od: Jun 2012
Hodnocení:
51
25.10.2012, 13:41
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 25.10.2012, 13:42 uživatelem Vlník.)
To máš z těch 3 slov
Tak mě se včera zdálo,že Dumbass dostal permaban a nějak se to tu řešilo.Moc si to nepamatuju(No po níci v tom nejsou,ale když už to píšu..  )
Dneska jsem měl sen,že si známí otevřeli pizzerii v Berouně,tak jsme tam s rodiči a 8 dalšími bronies vyrazili.(Kdo by řekl,že v renaultu megan může jet najednou 11 lidí  )Přijeli jsme tam a protože se nám chtěli zavděčit,tak našli nějaké DVD s poníkama.Bylo to graficky něco mezi FiM a staršími sériemi.Ale asi po dvou minutách jsem odešel na záchod a mezitím se to zvrhlo v nějaké vyšetřování vraždy a o poníkách už nic
To mi připomíná sen co jsem měl asi před měsícem:
Taky jsme byli u těch známých.Ovšem doma a bez bronies.Jejich syn mi říkal,že má poníka.Už nevím,kde ho vzal.Z rozhovoru jsem nějak pochopil,že jde o poníka z MLP,ale živého.Říkal,že ho v noci nechal volně chodit po domě a on mu pos*** koberec,tak ho teď zavřel do klece.Chtěl jsem aby mi ho ukázal,ale on měl zrovna v televizi nějaký fotbal,takže to nepřicházelo v úvahu
Pokud se vám něco nebude líbit,tak se omlouvám,ale sny si člověk nevybírá 
Foxter předbíháš
Příspěvků: 688
Registrován od: Sep 2012
Hodnocení:
66
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"
Příspěvků: 74
Registrován od: Jul 2012
ha dnes mám něco co vám napíšu později
Příspěvků: 718
Registrován od: Jun 2012
Hodnocení:
51
(25.10.2012, 15:55)Damael Napsal(a): ha dnes mám něco co vám napíšu později 
Tak to je dobrý vědět
|