Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
Mě se o tom zatím nic nezdálo Rainbowlaugh
Odpovědět
Zlý sny mě taky jednu dobu pronásledovaly, konkrétně letos od února, kdy se stal požár v naší ulici. Od tý doby se mi ve snu pravidelně objevoval oheň, většinou v tý podobě, že nám v kuchyni začnul hořet topinkovač, já jsem to vždycky rychle vytrh ze zásuvky a rychle to uhasil vodou... Twilightoops Fluttershbad Jednou jsem měl dokonce takovej sen, že jsme jeli vlakem z Prahy - Smíchova směrem na Beroun, na okraji Prahy jsme projížděli přes nějaký sídliště a tam to vypadalo jak po válce. Všechno rozbombardovaný, hořící paneláky, nikde ani živáčka, jen my jsme v tom projížděli tím vlakem... Raritydespair
To naštěstí přestalo od tý doby, co jsem brony, od tý doby se mi ve snech pravidelně víc nebo míň objevujou poníci. Je vidět, že má na mě MLP psychicky pozitivní vliv. Twilightsmile
Druhej typ zlýho snu se mi opakoval několik měsíců v roce 2009, kdy mi v počítači docházelo místo na disku, a já jsem tak musel z počítače postupně mazat fotky a mít je jenom na CDčkách do tý doby, než jsme koupili externí disk. V tý době se mi ve snu opakovalo, že jsem nějakých způsobem přišel o všechny fotky. Twilightoops Jako fotograf autobusů a dopravy mam za ty 4 roky přes 20 tisíc fotek a maj pro mě obrovskou, nevyčíslitelnou cenu, protože jsou to moje vzpomínky a kus mýho života. Je zajímavý, že se mi takovej sen zase zdál někdy nedávno... Fluttershyouch
No a do třetice opakujících se snů: téma smrt. Applejackconfused Co mi umřela babička v roce 2008, tak se mi o ní nějakou dobu (několik tejdnů/měsíců) pořád zdálo, většinou to bylo o tom, že pořád žije a že to, že umřela, je jenom sen... ...bohužel tomu bylo naopak, ve snu bylo všechno v pořádku a zlej sen byla realita... Fluttercry Pak se to tak nějak ustálilo na tom, že mě navštíví ve snu pravidelně tak jednou za rok, za což jsem rád. Scootangel

Jo a co jsem ještě zapomněl zmínit, aby přehled mejch snů byl tak nějak kompletní: ve snu se mi často objevuje doprava, protože ta mě provází celým životem. Takže jedno z typickejch prostředí mýho snu je, že jedu autobusem, tramvají nebo vlakem. Pinkiesmile V poslední době tak dochází k zajímavejm kombinacím dopravy + MLP.
It's hard to move mountains when you're paralyzed - but you gotta try
DeviantArt
Odpovědět
No tentokrát se mi nezdálo o velké vlně, ale poprvé o požáru. Byli jsme na dovolené na nějakém ostrově něco jako Corfu. Vím, že se tam rodina rozdělila já s bratrancem jsme zůstali v táboře a ostatní šli pro něco do města když to vypuklo. Bylo to děsivé. Byla ta a najednou se rozezněly varovné sirény. Za kopcem na druhé straně ostrova se začala objevovat děsivá oranžová záře, která nevěstila nic dobrého. Museli jsme se dostat na druhou stranu ostrova a tak jsme vzali to nejdůležitější a vyrazili na cestu. Začali jsme potkávat další lidi co prchali bu´d pěšky nebo na autech, ale co mě zaujalo bylo to, že si tam všichni snažili pomáhat. Když někdo už nemohl tak i když ho ti lidi neznali tak mu pomohli. Ti co měli nějaká vozidla tak se snažili nabrat co nejvíce lidí. Škrábali jsme se se skupinou přeživších přes kopce na kterých rostly divné popínavé rostliny a to bylo jako živé skoro jako bych pořád na rukách cítil jak jsem se dotýkal těch rostlin a vyschlé hlíny. Nahoře na dalším kopci byl nějaký chlápek s větším autem a nabral nás dovnitř. Když jsem se ohlédl zpátky tak tam kde jsme měli náš tábor už byly ty děsivé plameny a hrozně rychle se šířily. Ten kdo měl to auto chtěl nabrat i další lidi, ale už neměl místo museli jsme jet, protože ty plameny se šířily velmi rychle. Začala panika a chaos a když jsme vyjeli tím autem dál k pobřeží tak jsem se vzbudil a nevím jak to dál pokračovalo.
Nicméně po velmi dlouhé době se mi zdál sen, který jsem si velmi živě zapamatoval a doufám, že to není zase nějaká předzvěst blížící se katastrofy :/
Odpovědět
Čas od času je mi velice líto, že ve snech neexistuje nějaká obdoba funkce PrintScreen.

Zápletka snu byla jednoduchá a poníkovsky nezajímavá. Prostě jsem se rozhodl pokračovat ve vysokoškolských studiích a tak jsem si kvůli tomu velice složitě a se spoustou pobíhání vyřizoval pobyt na kolejích.
Zajímavý byl až konec, kdy jsem si na stěně kanceláře všiml asi osmi visících plakátů s MLP:FiM obrázky, které jsem si možná na místě vymyslel, protože si nepamatuju, že bych takové někdy viděl ve skutečnosti.
Tři, které se mi povedlo jakž takž si vybavit (v pořadí detailnosti od nejmenšího) byly
-Pony policista (nějaký OC)
-Trojice pegasích klisen v brnění, jedna z nich pravděpodobně Fluttershy. Byly zachyceny v okamžiku, který mi připadá jako vzájemná podpora před nějakým důležitým okamžikem.
-Nějaký OC (se základní barvou stejnou jako Lyra) s futuristicky vypadajícími ochrannými pomůckami, probíhající rostlinstvem. Okolí mohlo být asi trochu zarostlejší vchod do Everfree.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
A ze dneška jeden mišmaš crossover všeho možného, poníci opět na konci.
Vyskytlo se v něm:
-Dost nebezpečný strašidelný dům (pyrokinetický a výbušný duch)
-Narážka na TF2 (Sniper luk)
-Invaze překažená agentem 007
-Kopání latríny v minecraftu (včetně nových "voňavých" kostiček)
A pony narážka: Já v radiorozhovoru o MLP, který vedla královka Chrysalis. Očividně jsem jí byl nepříjemný, takže mi dávala otázky velice nepříjemné a formulované tak, aby mě co nejrychleji vytočily (jedna byla zhruba: "A co se ti na tom seriálu, My Little Pony: Love is Magic* vlastně tak moc líbí?"). Já se nedal a trolil jsem nazpátek právě tím, že jsem v klidu odpovídal, jako kdyb se nic nedělo ("Jmenuje se to Friendship is magic, a ...)". Po čtvrté otázce mě v půlce odpovědi přerušila a snažila se mne najakým šíleně komplikovaným způsobem fyzicky vymazat z existence.

*Hmm, nechce někdo vymyslet spin-off? Rainbowwild
Vlastně ne, toho jsou plné shipping fanfikce.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Mě se cosi o MLP zdálo...ale pamatuju si jen jakousi prašnou cestu kolem plotu a AJ na nějakém kopci Rainbowlaugh

nikdy si ze svých snů nic nezapamatuju...kromě těch nejdivnějších, samozřejmě
Odpovědět
mě se jednou zdálo že mě pronásledovala Pinkamena z my little Amnesia se všemi zvuky lovila mě tak jsem se schoval za bedny ona vylezla na ty bedny já se kouknu na horu ona na demnou a řekla gatcha brrrr na to nikdy nezapomenu Twilightoops
Eternal Gore Protection Alliance. I'm on it
Odpovědět
Stačí vysvetlenie Applejack so mnou v škole? Rainbowlaugh
Sound like it´s Staaaaamin´ Up time!
Odpovědět
Mě by docela zajímalo proč se mi pořád zdá o živlech. Oheň a voda.
Tentokrát se mi však zdálo o nekonečné zimě. O době ledové. Probudil jsem se celý zmrzlý. Přitom to začínalo tak krásně, jak padal ten sníh z bílé oblohy. To bylo taky jediné co jsem viděl ve snu. Pak jsem jen slyšel úryvky z rozhovorů a ze zpráv. Slyšel jsem jak lidi utíkali před mrazem a sněhem. Jak ve zprávách říkali, že je to další doba ledová a že začíná hromadný exodus na jih. Jen tam máme šanci na přežití. Bylo to zvláštní. Ty sny mě vážně děsí, jen doufám, že to není nějaká předzvěst blížící se katastrofy.
Lidský život je jako květina. Ze začátku je to malé a nerozvinuté poupě, ale jednoho dne nádherně rozkvete a až příjde jeho čas tak uvadne a uschne. To, že je někdo jen malé poupě ještě neznamená, že nikdy nerozkvete.



Odpovědět
Tentokrát to nebyl přímo pony sen, ale přesto ho sem napíšu: dneska se mi zdálo, že hokejovej klub v Pardubicích (nebo to bylo něco jinýho, oni maj koně ve všem) měl ve znaku jednorožce. Rainbowlaugh
It's hard to move mountains when you're paralyzed - but you gotta try
DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)