Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
Upřímně doufám, že to vydrží tak dlouho jak to jen bude potřeba a že to brzo celé bude jen zábavnou vzpomínkou. Twilightsmile


Zapisování je rozhodně fajn na třídění myšlenek a analyzování různých problémů, situací a tak dále, bohužel Velký a Mocný Discordian po jistém...incidentu nedůvěřuje většině záznamových médií Rainbowlaugh
Odpovědět
Jinak takhle vypadá vědecky zaznamenaný spánek

[Obrázek: 0000005226.jpg]

Zde dotyčného buď něco vyrušilo, popřípadě něco ve snu vyvolalo tuto reakci

[Obrázek: 0000005227.jpg]

Jinak obě fotografie pocházejí z opuštěné nemocnice, visí na stěně v jedné z laboratoří a byly převzaty z urban exploration stránky Opacity.us
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.

It's no problem for me, but it's a problem for you.
Odpovědět
(06.01.2013, 00:21)Discordian Napsal(a): bohužel Velký a Mocný Discordian po jistém...incidentu nedůvěřuje většině záznamových médií Rainbowlaugh

Tak nech sa veľký a mocný Discordian zverí, ostane to medzi múrmi tohto serveru Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
(05.01.2013, 23:09)madA12345 Napsal(a): Jo, je to dobrá knížka. Akorát já mám ten problém, že u ničeho dlouho nevydržím. Řeknu si, že do toho půjdu, zapisuju si sny atd atd, a o týden později mě to přestane bavit, vyprdnu se na to a jsem zase tam, kde jsem byl Rainbowlaugh

Já se tomu taky věnoval i s třeba měsíčníma pauzama a nikdy mi to nevydrželo moc dlouho. Sny už si nezapisuju vůbec, i když, já si přirozeně pamatuju aspoň jeden sen denně. Co mi ale zásadně pomohlo je technika wbtb o víkendech, kdy si můžu dovolit spát dlouho.
http://www.lucidipedia.com/tutorials/wak...hnique/en/
(06.01.2013, 00:20)Azuliana Napsal(a): Tak psaní deníku je jedna z oblíbených terapií při řešení psychologických problémů. Prostě to ze sebe vypsat...

Tohle potvrzuju. Párkrát, když sem měl depresi (ještě než sem poznal poníky) mi pomohlo sepsat to, co mě tíží na papír a ten pak obřadně spálit.
Odpovědět
(06.01.2013, 00:52)Geeshta Napsal(a):
(05.01.2013, 23:09)madA12345 Napsal(a): Jo, je to dobrá knížka. Akorát já mám ten problém, že u ničeho dlouho nevydržím. Řeknu si, že do toho půjdu, zapisuju si sny atd atd, a o týden později mě to přestane bavit, vyprdnu se na to a jsem zase tam, kde jsem byl Rainbowlaugh

Co mi ale zásadně pomohlo je technika wbtb o víkendech, kdy si můžu dovolit spát dlouho.
http://www.lucidipedia.com/tutorials/wak...hnique/en/

Ukladám do Záložiek, vyzerá to zaujímavo. No uvidíme, ako to vyriešim, posledných pár týždňov sa snažím si znormalizovať spánkový režim (predtým som často chodil spať aj o jednej - druhej ráno a akurát plytval časom - ako som vyzeral na ďalšie ráno si môžeš domyslieť), takže ak sa teraz cez víkendy vyhrabem z postele o tri hodiny neskôr než som chcel, akurát som na seba naštvaný.

(06.01.2013, 00:20)Azuliana Napsal(a): Tak psaní deníku je jedna z oblíbených terapií při řešení psychologických problémů. Prostě to ze sebe vypsat...

Poznám a potvrdzujem, často to aj odporúčam priateľom, ak sa potrebujú dať dohromady.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
Rodiče kdysi našli pár mých zápisků. Prý že hledali jen lepidlo (leželo na stole) a čirou náhodou si to lepidlo spletli s mými výlevy uvnitř prostředního šuplíku stolu, založenými mezi spoustou jiných papírů v jedné z několika složek plných dalších papírů Twilightsmile

Ne zrovna událost která obnoví víru v lidstvo Rainbowlaugh
Odpovědět
Aha, ono je v OffTopicu zvlášť celý téma věnovaný lucidnímu snění Rainbowlaugh
Odpovědět
V poslední době mám samé "srazovité" sny. Srazovité a ...řekl bych vyšinuté Pinkiecrazy

-Jsem s několika bronies v místnosti, vnější okolí je nějak smrtelně zamořeno, a snažím se přijít na kloub teleportaci.

-Zdržuju se se skupinou lidí, ale nejsem u nich chtěný, a všichni to okatě pasivně agresivně naznačujou. Tak si sednu opodál, a pak na půl ucha zaslechnu varování, že někde poblíž pobíhá Fluttershy, v lidské podobě, s nymfomanickými tendencemi. Zatímco všichni někam zmizeli, já to nestihnu, a opravdu, ona si mě našla a blížila se. Tak jsem jí tak nervózně pozdravil. To jí celou rozhodilo, vynadala mi a šla si najít někoho jiného.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
(07.01.2013, 18:21)Deranged Whony Napsal(a): Tak si sednu opodál, a pak na půl ucha zaslechnu varování, že někde poblíž pobíhá Fluttershy, v lidské podobě, s nymfomanickými tendencemi.

No tak to je drsné Rainbowlaugh
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
bééé vy máte samí strašidelný sny a já mam zas v hlavě chaos
jednou jsem se snažila na sebe zahnat zlí sny tím že jsem v půlnoci hrála luna game
když jsem šla spát tak jsem si zapamatovávala ty výkřiki a strašidelný obrázky
a nakonec se mi zdálo že jsem vyděla ten obraz s pinkamenou ale pochvilce tam přet ten obraz přišla luna
a ta se začala smát a strhla ten obraz a dala tam obraz s reklamu na brambory a pak tam přišla pinkie a místo brambor to přepsala na cukroví dál si nepamatuju asi jsem vyděla nějakou reklamu na brambory

ale v realu se bojim jako velký debil
spike NOO WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!! spike NOO
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)