Příspěvků: 1 738
Registrován od: Dec 2012
Hodnocení:
175
Upřímně doufám, že to vydrží tak dlouho jak to jen bude potřeba a že to brzo celé bude jen zábavnou vzpomínkou.
Zapisování je rozhodně fajn na třídění myšlenek a analyzování různých problémů, situací a tak dále, bohužel Velký a Mocný Discordian po jistém...incidentu nedůvěřuje většině záznamových médií
Příspěvků: 2 567
Registrován od: Nov 2012
Hodnocení:
146
Jinak takhle vypadá vědecky zaznamenaný spánek
Zde dotyčného buď něco vyrušilo, popřípadě něco ve snu vyvolalo tuto reakci
Jinak obě fotografie pocházejí z opuštěné nemocnice, visí na stěně v jedné z laboratoří a byly převzaty z urban exploration stránky Opacity.us
You didn't choose the thug life. And the thug life didn't choose you either.
It's no problem for me, but it's a problem for you.
Příspěvků: 1 521
Registrován od: Jan 2013
Hodnocení:
100
(06.01.2013, 00:21)Discordian Napsal(a): bohužel Velký a Mocný Discordian po jistém...incidentu nedůvěřuje většině záznamových médií 
Tak nech sa veľký a mocný Discordian zverí, ostane to medzi múrmi tohto serveru
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Příspěvků: 839
Registrován od: Jul 2012
06.01.2013, 00:52
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06.01.2013, 00:57 uživatelem Geeshta.)
(05.01.2013, 23:09)madA12345 Napsal(a): Jo, je to dobrá knížka. Akorát já mám ten problém, že u ničeho dlouho nevydržím. Řeknu si, že do toho půjdu, zapisuju si sny atd atd, a o týden později mě to přestane bavit, vyprdnu se na to a jsem zase tam, kde jsem byl 
Já se tomu taky věnoval i s třeba měsíčníma pauzama a nikdy mi to nevydrželo moc dlouho. Sny už si nezapisuju vůbec, i když, já si přirozeně pamatuju aspoň jeden sen denně. Co mi ale zásadně pomohlo je technika wbtb o víkendech, kdy si můžu dovolit spát dlouho.
http://www.lucidipedia.com/tutorials/wak...hnique/en/
(06.01.2013, 00:20)Azuliana Napsal(a): Tak psaní deníku je jedna z oblíbených terapií při řešení psychologických problémů. Prostě to ze sebe vypsat...
Tohle potvrzuju. Párkrát, když sem měl depresi (ještě než sem poznal poníky) mi pomohlo sepsat to, co mě tíží na papír a ten pak obřadně spálit.
Příspěvků: 1 521
Registrován od: Jan 2013
Hodnocení:
100
06.01.2013, 01:00
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 06.01.2013, 01:02 uživatelem Hotsteppa.)
(06.01.2013, 00:52)Geeshta Napsal(a): (05.01.2013, 23:09)madA12345 Napsal(a): Jo, je to dobrá knížka. Akorát já mám ten problém, že u ničeho dlouho nevydržím. Řeknu si, že do toho půjdu, zapisuju si sny atd atd, a o týden později mě to přestane bavit, vyprdnu se na to a jsem zase tam, kde jsem byl 
Co mi ale zásadně pomohlo je technika wbtb o víkendech, kdy si můžu dovolit spát dlouho.
http://www.lucidipedia.com/tutorials/wak...hnique/en/
Ukladám do Záložiek, vyzerá to zaujímavo. No uvidíme, ako to vyriešim, posledných pár týždňov sa snažím si znormalizovať spánkový režim (predtým som často chodil spať aj o jednej - druhej ráno a akurát plytval časom - ako som vyzeral na ďalšie ráno si môžeš domyslieť), takže ak sa teraz cez víkendy vyhrabem z postele o tri hodiny neskôr než som chcel, akurát som na seba naštvaný.
(06.01.2013, 00:20)Azuliana Napsal(a): Tak psaní deníku je jedna z oblíbených terapií při řešení psychologických problémů. Prostě to ze sebe vypsat...
Poznám a potvrdzujem, často to aj odporúčam priateľom, ak sa potrebujú dať dohromady.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Příspěvků: 1 738
Registrován od: Dec 2012
Hodnocení:
175
Rodiče kdysi našli pár mých zápisků. Prý že hledali jen lepidlo (leželo na stole) a čirou náhodou si to lepidlo spletli s mými výlevy uvnitř prostředního šuplíku stolu, založenými mezi spoustou jiných papírů v jedné z několika složek plných dalších papírů
Ne zrovna událost která obnoví víru v lidstvo
Příspěvků: 839
Registrován od: Jul 2012
Aha, ono je v OffTopicu zvlášť celý téma věnovaný lucidnímu snění
Příspěvků: 1 475
Registrován od: Oct 2011
Hodnocení:
67
V poslední době mám samé "srazovité" sny. Srazovité a ...řekl bych vyšinuté
-Jsem s několika bronies v místnosti, vnější okolí je nějak smrtelně zamořeno, a snažím se přijít na kloub teleportaci.
-Zdržuju se se skupinou lidí, ale nejsem u nich chtěný, a všichni to okatě pasivně agresivně naznačujou. Tak si sednu opodál, a pak na půl ucha zaslechnu varování, že někde poblíž pobíhá Fluttershy, v lidské podobě, s nymfomanickými tendencemi. Zatímco všichni někam zmizeli, já to nestihnu, a opravdu, ona si mě našla a blížila se. Tak jsem jí tak nervózně pozdravil. To jí celou rozhodilo, vynadala mi a šla si najít někoho jiného.
Příspěvků: 1 521
Registrován od: Jan 2013
Hodnocení:
100
(07.01.2013, 18:21)Deranged Whony Napsal(a): Tak si sednu opodál, a pak na půl ucha zaslechnu varování, že někde poblíž pobíhá Fluttershy, v lidské podobě, s nymfomanickými tendencemi.
No tak to je drsné
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Příspěvků: 174
Registrován od: Aug 2012
Hodnocení:
7
bééé vy máte samí strašidelný sny a já mam zas v hlavě chaos
jednou jsem se snažila na sebe zahnat zlí sny tím že jsem v půlnoci hrála luna game
když jsem šla spát tak jsem si zapamatovávala ty výkřiki a strašidelný obrázky
a nakonec se mi zdálo že jsem vyděla ten obraz s pinkamenou ale pochvilce tam přet ten obraz přišla luna
a ta se začala smát a strhla ten obraz a dala tam obraz s reklamu na brambory a pak tam přišla pinkie a místo brambor to přepsala na cukroví dál si nepamatuju asi jsem vyděla nějakou reklamu na brambory
ale v realu se bojim jako velký debil
 WERE GOING TOO BE GRINDED UP INTO RAINBOWS !!!
|