Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
wtf proste jsem byl na cp_badlands a potkam fluttershy tak jdeme smer spirala na RED strane a zniceho nic vagineer no ty backoro v jahodach too much gmod pak uz jsme si zachranili zivot probuzenim o_O
(20.01.2012, 20:15)Airashi Napsal(a):
(20.01.2012, 19:43)Deranged Whony Napsal(a): Jak vyvolat sen taky nevím.
Kdesi mám zahrabaný návod na lucidní snění, ale ještě jsem ho nezkoušel.
Pro normální snění by mohla zabrat jedna ze dvou věcí - "přesycení" nebo "vyhladovění".
Neberte mě v tomhle za slovo, jen nadhazuju nápady.

Já své sny vždy ovládám, ale nikoli to o čem se mi má zdát, někdy se mi to ale povede a nenápadně odvedu svůj mozek od onoho k tomu, aniž bych se probudila. Už jsem o tom párkrát přemýšlela, jestli vůbec spím nebo jsem vzhůru, když se mi něco zdá...

(20.01.2012, 20:14)Leslieshy Napsal(a): Druhý byl o tom že jsem ukradla poníky (napodobeniny a ještě k tomu G3! Jen jeden byl originál) a schovala jsem je do skříně.

Jak si se cítila, když si je tam ráno nenašla? Rainbowlaugh Byla si smutná, že to byl jen sen? Nebo sis naopak oddechla? Rainbowlaugh

más dva typy snu ty co chces aby byla pravda a ty ve kterejch j paní blairová z exorcist Rainbowlaugh


Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Á mě se nedávno zdál úplně celej díl MLP, až na to, že to nebyl žádný známí díl, ale díl vyprodukovaný mým mozkem. V Equestrii se blížil nějaký svátek dětí, ale v továrně na hračky před nedávnem řádil Discord a tak bylo šíleně moc hraček rozbitých. A tak si princezna Celestia pozvala na pomoc Twilight. Ta požádala o pomoc ještě Fluttershy a Rarity, ale zbylým třem nic neřekly. Těm se vymluvily, že jedou do Canterlotu za nějakými příbuznými.
Pinkie, AppleJack a Dush na to ale posléze přišly a naštvaly se. Všechny se rozhádaly na dva tábory: Twi, Fluttershy, Rarity vs. Pinkie, Apple a Dush. Dělaly si naschvály a nakonec tam vlítla princezna Luna a všechno urovnala...
Docela hustý no...Rainbowlaugh Rainbowlaugh Rainbowlaugh
A to jedu MLP sotva půl roku RainbowlaughDD
Pretty je momentálně totálně vytížená. Po pípnutí zanechte vzkaz: ___________________
Odpovědět
Dneska jsem měl poprvé poníkosen...a jak na potvoru jsem si ho nezapamatoval...
"I would not harm thee for all the world, friend, but thou art standing where I am about to shoot." - amišské přísloví
Cynický brony, který z vašich frou frou lovey-dovey příspěvků nejspíš facepalmuje.Facehoof
Odpovědět
Ak sa ti nabudúce niečo bude snívať, zapíš si to... Ja som si začal viesť snový denník a odvtedy si častejšie pamätám na sny.
Fórum umiera, zmierte sa s tým.
Odpovědět
to zní jako plán :3
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
ááá mně se nikdy nepovedlo ovládnout svůj sen...jakmile si uvědomím, že jsem ve snu, sama od sebe se probudím... Ajsleepy

Pretty je momentálně totálně vytížená. Po pípnutí zanechte vzkaz: ___________________
Odpovědět
i feel your pain sister Twilightoops
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
mám to stejně... Pinkiesmile
Největší pohroma téhle malé země se jmenuje spravedlivě nasraný a žlučovitý Čech...
This ain't no place for no hero. This ain't no place for no better man. This ain't no place for NZ hero to call home...
Odpovědět
To chce trénovat Twilightsmile

Mně se taky nedaří mít sen pod přímou kontrolou. Můžu ho na určité úrovni ovlivnit, ale vývoj příběhu má v pevně v rukou moje podivná představivost...a musím uznat že mi to až tak nevadí Rainbowlaugh takové ptákoviny bych sám nikdy nevymyslel
Odpovědět
Já když se probudim ve snu, tak nad nim dokážu mít plnou kontrolu, lítat, procházet zdma, měnit gravitaci, vytvářet nový scény... fakt sranda Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)