Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
(29.01.2013, 19:07)Deranged Whony Napsal(a): Dám vám radu: Až budete mít sen, ve kterém je na vás Luna z nějakého důvodu vytočená... buďte raději vzhůru. Rainbowderp
Pozdě, už sem ji viděl na**anou a fest... Nic se mi nestalo a "příběh" skončil dobře. Twilightsmile
Fluttershy fan Flutterryay...YAY!
Froldův fanklub (Wiki)
DaveL - Vzpomínejme
Odpovědět
No tak mne sa zdal uplne psycho sen ...
Snivalo sa mi nieco co uz si nepametam ,a potom som sa zobudil a zasa som zaspal,a zrazu sa mi snivalo ako vstavam a idem napisat na bronies.cz co sa mi snivalo Rainbowlaugh
Odpovědět
Co kdybych ti řekl, že stále ještě spíš?
Odpovědět
Poslední dobou mě ve snech navštěvuje Pinkie Pie, povídáme si a hrajeme si.
Vážně mi pomáhá a jsem za to moc rád Pinkiesmile
Odpovědět
Nedávno jsem zase měla MLP sen....už si nepamatuju o čem přesně to bylo, ale zpívaly tam písničku o tom, že "musíš udělat to, co musíš udělat", načež Pinkie vždy dodala "mustache on the picture" tím svým roztomile pisklavým hláskem Rainbowlaugh docela sranda Rainbowlaugh Rainbowlaugh
Pretty je momentálně totálně vytížená. Po pípnutí zanechte vzkaz: ___________________
Odpovědět
To mě se ještě o MLP nezdálo. Bohužel. Tak třeba to přijde dneska (kéžby)
Odpovědět
Tak dneska to byla jízda.

Poslední dobou se mi zdají samé katastrofické scénáře. Už ani nevím o čem bylo tohle, ale ocitnul jsem se v biologické laboratoři schované v jakési chajdě v horách.

Podařilo se mi nahodit přístroje co tam byly- kompletní výbava pro vytvoření klonu. Z jednoho počítače se mi dokonce podařilo zachránit a následně syntetizovat použitelnou DNA, kterou jsem následně vložil do vajíčka a to zdárně uchytil v jedné "nádrži."
Začala pěkně blastogeneze a brzo jsem si mohl říct "IT'S ALIVE!" Pinkiecrazy
Všechno probíhalo docela fajn, až na jisté potíže s imunitním systémem, ale to se mi podařilo kompenzovat a tak jsem si vypěstoval vlastní Lunu v akvárku Rainbowkiss

Sice trochu z jiného konce než obvyklá "Luna ve snech" ale vem to čert Rainbowlaugh
Odpovědět
Nedávno se mi zdálo o nějakym světě, prostě všichni mohli měnit podobu z lidí na poníky a obráceně. A Alicorni se dokázali zneviditelnit. Villain byla Nightmare Moon. Já sem byl jeden z agentů kdo po ní šli, další byla Octavia a Vinyl. Nejdřív sem pátral v nějakejch zříceninách, NMM dostála svýmu jménu protoże se tam na mě sbíhali klauni (mám klaunofóbii)
Nenašel sem nic jen Vinyliny brýle.

Pak Celestie pořádala nějakou slavnost ( Celestie jako člověk byla hrozně krásná) a najednou začala hrozná panika. Nějak sem si vzpomněl, že z Vinylinýma brýlema jdou vidět neviditelné věci. Nasadil sem si je a viděl NMM hned vedle mě. Zašklebila se na mě a vzlétla. Proměnil sem se na poníka (pegase) a lětěl za ní, nadletěl jí a pak sem jí stlačil zpátky na zem. Dál už si to nepamatuju.
Odpovědět
Discordian: Takže nejsem jediný kdo má samé katastrofické sny? Bohužel si poslední dny mé sny moc nepamatuju. Navíc mám poslední dobou i špatné spaní, ale snad to brzo přejde a vrátí se normální snění.
Lidský život je jako květina. Ze začátku je to malé a nerozvinuté poupě, ale jednoho dne nádherně rozkvete a až příjde jeho čas tak uvadne a uschne. To, že je někdo jen malé poupě ještě neznamená, že nikdy nerozkvete.



Odpovědět
To asi nejsi jediný. Předtím se mi zdálo ještě něco na způsob Mlhy, akorát tam nebyly potvory. Pouze v té mlze selhávala elektronika.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)