Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
mě se zdají furt o poníkách..bo o upírech..
třeba dneska se mi zdálo,že jsem má oc postava
a začalo mi hrabat a přidala s k Discordovi
a udělali jsme pořádnej chaos..JUPÍÍÍ
blep blep blep blep blep

DA
INSTAGRAM
_________________________________________________________________
Odpovědět
Hmmmmm.. frigin' molestia dream Rainbowhuh

btw.. Derpingu?15! Rainbowlaugh
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Ty jeden...

Se mi zdalo, ze jsem bydlel s Bonbon, Lyrou, Vinyl a Octavii Rainbowlaugh
Jednou, kdyz jsem neco rozbil, jsem si to musel odslouzit Rainbowlaugh
zbytek nereknu- R34 Twilightblush
Odpovědět
Jednou se mi zdál sen jak si žiju v EQ jako poník..jednoho dne jsem se učila dělat nové triky ve vzduchu (i am pegas Rainbowlaugh ) A spadla jsem, probrala jsem se až v nemocnici kde ležela Twilight a říkala že se jí nepovedlo kouzlo Rainbowlaugh To je vše co si z toho snu pamatuji...ale snů s poníky jsem měla více Ajsmug
Konvička varuje: Nejsem normální... otočte své pomeranče a odejděte do země vycházejícího slu-... chci říct do země vycházejícího čaje... Facehoof

PS: Výslovnost LovelyMaii = LavlyMej Pinkiehappy

Odpovědět
R34 sny... mňam! Rainbowlaugh
První Equestrijský Drakobijcobijec
Odpovědět
ale ono to vypadalo jako super sen.. já byl v Equestrii 1. den.. dokud po me nechtela Celestie i mean Molestie "neco" Pinkiehappy
Sleduju My Little Pony.. ještě někdo?

FYI 5. pád skloňování mého jména je Kovis, ne Kovisi..

Můj Steam Pinkiesmile

Odpovědět
Chvíli nic a dnes celá série. Sice humanized a/nebo ne úplně jasné, ale přesto:

Jeden byla scénka, kdy jsem dělal královského ohlašovače (či jak se to správně jmenuje, teď se mi to nechce hledat), prostě jsem měl ohlásit příchod princezen na nějakém místě. Samozřejmě jsem to zkazil jak u Celestie, tak u Luny.

Druhý připomínal PC hru. Měl jsem před sebou krajinu plnou příšer, a úkol ji projít, nejlépe se proplížit ve stínech. Krajina byla nebezpečná kvůli přišerám, které se nějak i vyvíjely ve stylu pokemonů. Třeba hned na začátku jsem si včimnul nepříjemného draka.
V krajině jsem našel i pár bezpečnějšíc míst, třeba vesničku, která připomínala Ponyville, a možná ji i poníci obývali.

Poslední byl trochu delší a zajímavější. Tam jsem byl ve škole, ve stejné třídě, jako Twilight Sparkle. Ta ale ten den chyběla (tak nějak jsem vytušil, že kvůli něčemu, co ji na mě osobně vadí). Přišla až později, na rozhovor, kterého jsem se účastnil spolu s jedním učitelem (myslím, že měl i nějakou vyšší pozici) a ještě někým. Rozhovor měl začít, až příjde, ale probudil jsem se těsně předtím, než začala mluvit.
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Mně se zdálo, že jsem si od firmy Overlord & Cukrářka (do snu to nepatřilo, ale myslím. že vládnou cukrem a bičem - doslova) objednal dort a chtěl jsem na něj nalákat Pinkie Pie
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
I had a lot of wet dreams about pinkie, Fluttershy, AJ and Rainbow Dash.
Odpovědět
Ze včerejška na dnešek jsem měla fakt dost živý sen, který už nikdy nechci zažít. Bylo to fakt děsivé, ale poníci tam byli, no...

Možná znáte hru Sledner's Woods (či jak se to jmenuje). Já jsme jí včera večer hrála a hned po í šla spát. To byl blbý nápad. Usnula jsem a samozřejmě se objevila v tom lese, ve kterém se odehrávala hra. Uviděla jsem Slandera a začalo se mi zrnit před očima, přesně tak, jak je to v té hře. Už jsem byla skoro mrtvá, když v tu chvíli přilétla Rainbow Dash, vzala mě a objevily jsme se ve škole, kde učila Twilight a průběžně tam na mě vykukoval Slender z různých míst (z květináče, za tabulí, pod židlí apod...). Pak jsem se probudila uprostřed noci, a na židli jsem uviděla pověšenou bílou košila s motýlkem, kterou si tam nějak odložil můj bratr, když se vrátil z tanečních. (podobný oblek, jako má Slender) Fakt příšerně jsem se lekla. Tohle opravdu už nikdy nechci zažít...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)