Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
No takže...
Mě se zdálo o tom, jak s mýma kámoškama (Doopravdickýma akorát formou OCčka) Jsme byly equestria girls a já samozřejmě potom uměla lítat (jako když EG dostaly ty uši a Dash s Flutty křídla) a náramě jsem si to užívala... Rainbowlaugh
Trollestia
Odpovědět
Dneka se mi zdálo, že tady v Chomutově otevřeli velikánskej krám zaměřenej jen na mlp a nic jinýho Rainbowlaugh vim, že tam byla spousta super věcí, ale na moc si nevzpomínám, jen na nějaký jako kukačkový hodiny ze kterejch místo kukačky v celou hodinu vyjela soška Derpy a řekla "I just don't know what went wrong" (wtf, brain? Rainbowlaugh) Jen mi je líto, že ten obchod neni skutečnej Fluttershysad
My friends laugh with me, not at me.

Moje růžová armáda Pinkiecrazy (aktuální k 20.2.2017)

Pinkie L♥vers
Odpovědět
Ježiš, takový hodiny by byly boží! Rainbowlaugh
Nikdy jsem neměl křídla, to hudba mě nutí létat...

Moje kanalizace na youtube.
Odpovědět
To by asi neměly ukazovat správně.
Provázej vás duha
- Fluttershy; STrhák
Odpovědět
Můj sen je že jsem jako pegas na oblaku a zničeho nic se propadnu rovnou na Canterlot... a zrovna když dopadnu tak se probudim, a toť vše. Divné
TWILIGHT SPARKLE IS BEST ( for me ) Twilightblush
Odpovědět
Mně se nedávno zdálo, že jsem narazila na Rarity v nákupním centru na Andělu, prohlížela si výlohy a když si všimla, že jsem k ní přišla, tak mi nabídla, ať spolu jdeme nakupovat nejmódnější oblečení Rainbowlaugh Twilightsmile
Odpovědět
Dnes sa mi zdalo že som bola niekde na ceľkom koncerte kde boli WonderBolts vystupovať a ja som bola pegas. Mali tam veľkú krabicu kde mal byť môj nový oblek WonderBolts lebo Spitfire a Soarin mi sľúbili že sa na tom ich koncerte pred všetkými poníkmi stanem členkou WonderBolts. Bola som šťastná lebo mala som tú veľkú krabicu otvoriť ja. Po krásnom farebnom koncerte sa všetci zhromaždili pred tú veľkú krabicu. Spitfire ma zavolala aby som ju otvorila. Keď som krabicu otvorila bol tam nejaký vešiak ktorý bol darovaný niekomu inému a ja som bola sklamaná. Potom som sa zobudila a sen bol fuč. Twilightoops
děkuji za část mého dětství strávené tady! Twilightsmile
Odpovědět
Dneska se mi zdál takový hrozný nesmysl.

Byli jsme na Galaconu, který se konal v něčem jako je Modrá Škola. Nejdůležitější byla aukce, na které jsem měl překvapivých 800 eur, s tím, že 500 jsem tam hodlal nechat (pro porovnání, loňské gala byl můj rozpočet nějakých šedesát, sedmdesát eur.

V půlce aukce ale všichni odešli ven, protože bylo něco jako grouphugs. Jamis kvůli tomu bohužel prohrál aukci o další objímání (přeplatil ho nějaký švýcar s fedorou a dvěma sty kily), neboť většina české výpravy, která by mu mohla pomoci byla venku pryč.

Perry mluvila chvíli česky :O

Díky tomu, že tam skoro nikdo nebyl se prodávalo za extra nízké ceny, získal jsem figurku Saphire Shores jen za pár desítek eur.

Skoro nikdo tam neměl cosplay.
“Where must we go… We who wander this Wasteland in search of our better selves?“ The First History Man
"Přátelství může trvat jen mezi dobrými lidmi." Cicero
Vir Ilustris

Odpovědět
Dnes jsem ve snu měl krásný výjev.
Poníci, kteří jeli na koních.
Derpytongue2
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
Co si vzpominam tak par pony snu sem mel v posledni dobe ale ty tu nemuzu popsat Rainbowlaugh Zjistil jsem ze neni dobre pred spanim cist Fallout Equestria, takova divocina se mi v hlave uz dlouho neodehrala Rainbowlaugh
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)