Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
mne sa o poníkoch začalo snívať až keď som sa tu zaregistrovala ... hmmm, magické Rainbowderp
nepamätám si toho veľa, len útržky, a väčšinou ide o situácie, keď napríklad nakupujem v nejakom obrovskom na MLP zameranom obchode (yay!) a zrazu mi príde pri výbere asistovať niekto z MainSix Ajsmug
Odpovědět
Mě se zrovna dneska zdálo, že mě Twilight učí nějaké kouzlo. Twilightblush
Odpovědět
Opravdu mě mrzí, že intenzivní snění přestalo před pár lety a teď se mi zdají sny jen vyjímečně, sotva párkrát do roka. Ale nedávno (snad včera) se mi něco zdálo o Rainbow Dash Rainbowderp
http://89.111.97.62/
Můžeme o tom diskutovat, můžeme o tom vést spory, můžeme s tím i nesouhlasit, ale to je všechno, co se proti tomu dá dělat.
-- Jára da Cimrman
Odpovědět
Tak tu pro vás mám další z pel-mel snů, kde se objevili poníci. Pinkiesmile Jako obvykle to začíná dopravou - jel jsem takhle tramvají do Vysočan, byla to nějaká typická stará tramvaj T3 - prostě interiér vypadal takhle (dalšími detaily vás zasypávat nebudu, to vás stejně nezajímá Rainbowlaugh). Vypadalo to, že jsem jel přes Karlín, no a když jsem dojel do těch Vysočan, kde to vypadalo úplně jinak než doopravdy, tam byla prostě taková opuštěná odlehlá konečná tramvaje, kolem nikde nic, byla tam akorát ohrada z vlnitýho plechu a na ní bylo nasprejováno velkým písmem CELESTIA a vedle toho byla nakreslená Celestie. Pinkiehappy Byla bílá, ale barvy na hřívě měla špatně - takový nějaký všecky možný. Derpytongue2
It's hard to move mountains when you're paralyzed - but you gotta try
DeviantArt
Odpovědět
Yess! Už vím jak si naskákat pony sen do hlavy!

1) Při spaní si pušťte sluchátka s MLP FiM hudbou.
2) Snažte se usnout a poslouchejte ji alespoň 1 hodinu
3) Po cca. hodině to vypněte, sluchátka dejte pryč
4) Snažte se myslet na něco jiného
5) Jak usnete mělo by se vám zdát
Už mi to vyšlo!

!!! Čím více ji budete mít nahlas tím více bude ve snu poníků, ale pozor! Snižuje se tím šance na to že se vám bude pony sen zdát !!!

A teď ten sen Rainbowlaugh

Šel sem si do sodovkárny pro nějáké pití a najednou tam bylo Brony Festival 2012, tak sem neváhal a šel, dostal sem placku kde bylo napsané "Real Brony", a když sem vešel, všichni měli placku "New Brony" a dělali testy aby potvrdili že jsou Brony. Pak se stalo že jsme slyšeli řvát Rainbow Dash a pak sem se vzbudil Rainbowlaugh
vášnivý hráč videoher
Odpovědět
Já měl včera večer po dlouhé době hodně divný sen. Rainbowlaugh

Začala se zrovna vysílat Season 3, tak samozřejmě všichni natěšení. A teď jedna z prvních epizod byla věnovaná Derpy, ale samozřejmě ji narovnali oči a z nějakého důvodu měla mužský hlas a mluvili o ní v mužském rodě, ale nevypadala nějak jinak.
A teď tam byl jakoby fastforward na konec epizody, kde Derpy odlétá za horizont a bylo tam naznačené, že se do Ponyvillu už nevrátí.
A teď samozřejmě mezi Bronies začal obrovský rozruch a pak jsem se probudil.

Odpovědět
(30.08.2012, 13:39)AverageHanzo Napsal(a): A teď tam byl jakoby fastforward na konec epizody, kde Derpy odlétá za horizont a bylo tam naznačené, že se do Ponyvillu už nevrátí.
A teď samozřejmě mezi Bronies začal obrovský rozruch a pak jsem se probudil.

tak to si sa mohol zobudiť skôr! snáď sa tvoje sny neplnia Pinkiegasp
Odpovědět
Naštěstí žádný se mi ještě nikdy nevyplnil, stejně to většinou bývají takové, které bych ani nechtěl, aby se vyplnily. Rainbowlaugh

Odpovědět
(30.08.2012, 13:48)AverageHanzo Napsal(a): Naštěstí žádný se mi ještě nikdy nevyplnil, stejně to většinou bývají takové, které bych ani nechtěl, aby se vyplnily. Rainbowlaugh

Tak to mě už se bohužel jednou stalo, že se mi vyplnil jeden sen, a to rovnou ten nejhorší, jakej moh bejt (s MLP to nesouvisí, takže to tu rozepisovat nebudu). Twilightangry2 Ale aby Ponyville navždy přišel o Derpinku, to by byla hodně velká škoda. Derpyderp1
It's hard to move mountains when you're paralyzed - but you gotta try
DeviantArt
Odpovědět
(20.01.2012, 00:43)Legion Napsal(a): Panebože, až o tomhle threadu uslyší Kubekk... oh my god...

K tématu - mě se ještě nikdy nic ponyrelated nezdálo, a to se tak snažím Twilightoops Nemá někdo recept, jak mozek donutit aby mi o nich vymyslel sny? Rainbowlaugh

Jako to bylo v jednom filmu ( u mne to funguje) před usnutím si musíš říct nebude se mi zdát o ... a tak několikrát dokud neusnešPinkiehappy bohužel na to zapomínám a zdá se mi furt o Luna games .... nemám rád tam tu pinkie pie Rainbowlaugh
Překlady, povídky to je moje ^^
http://www.youtube.com/user/Pipa9437
http://pipa9943.deviantart.com/
začal podporovat Český dabing -> great to be different Twilightsmile
píšu se s malým p
"One small thing, can make a really big difference." - SkyStar
"Fire alone can save our Clan."
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)