Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
No, nebo tak :-D Jsem to nechtěl říkat tak natvrdo, no :-D :-D
Eeeyup!
www.klusik.cz
Odpovědět
mě se zrovna zdálo že jsem byl spy z team fortress 2 a zbil jsem discorda ve Skyrimskejch katakombách a pak jsem mu sebral roh
Odpovědět
Zrovna dnes se mi zdál ten nejhorší možný sen vůbec Twilightoops:

Byl jsem zavřen za celou v temné kobce s několika dalšími lidmi a snažil si vzpomenout, jak jsem se sem vůbec dostal a proč tu vlastně jsem. Po kratičké době náhle přišla cizí osoba, která odvedla jednoho z nás, při odvodu se bránil a strašlivě křičel. Zeptal jsem se tedy ostatních co s ním bude a ti mi odpověděli, že jej odvádí k výslechu a když jim nepoví co chtějí vědět, tak jej začnou mučit.

Chodbou se ozýval řev, prosby a naříkání a mě se chopil strach. Byl jsem vyděšen, bál jsem se, že by mě mohlo potkat to samé. Náhle nastalo hrobový ticho a jeden z vězněních s lítostí řekl: "Ten už to má spočítaný". Po chvíli přišel věznitel znova. Všechny si nás pečlivě prohlížel. Náhle jeho zrak spočinul na mě, usmál se, chytil mě a odvlékl s sebou.

Dorazili jsme do místnosti, kde čekal druhý věznitel. Přimáčkli mě do křesla a pak jsem zjistil, že ti věznitelé jsou Pinkemena Diana Pie a Butcher Shy. Začly mě vyslýchat. Pokládaly mi nesmyslné otázky, vyzvýdaly se mě na události o kterých jsem nic nevěděl a kterých jsem ani nebyl přítomen a ptaly se na věci o kterých jsem slyšel v životě vůbec poprvé. Pak je to se mnou přestalo bavit a natvrdo mi řekly, že pokud jim nic neřeknu, tak budou muset přejít k těžšímu kalibru.

Odešly ode mě pár metrů pryč a na něčem se domlouvaly. Vyděšený, kompletně nervově zhroucený a rozklepaný jsem seděl v tom křesle a prohlížel si místnost. Všude byla krev, různé mučivé nástroje a všelijaké prostředky na zprošťování lidí života. Náhle jsem si všiml, že na nedalekém stole volně leží nůž. Chopil jsem se tedy příležitosti! Zprudka jsem vztal z křesla a uchopil nůž. Mí věznitelé si toho všimli a vrhli se ke mně. Musel jsem jednat rychle, nebylo času nazbyt. Pevně jsem sevřel nůž a byl jsem plně rozhodnut vyhnout se mučení - vší silou jsem si podřezal vlastní hrdlo. Cítil jsem na krku palčivou bolest. Padl jsem k zemi a poslední věc co jsem slyšel, bylo jak jeden z Pikemena s rozčílením říká "No ****! Z toho už nic nedostanem!".

Probudil jsem se. Byl jsem v posteli - vyděšený. Musel jsem se ujistit, že je všechno v pořádku. Uf, ano! Byl to můj pokoj! Ale jedna věc byla stále divná. Stále jsem cítil palčivou bolest na krku. Zběžně jsem si to místo prohmatal rukou a ucítil zářez. V tu chvíli mi to došlo - já jsem musel být náměsíčný a fakt jsem se málem podřezal! Začal jsem ječet. Zburcoval celý barák. Lidi se hrnuli a zjišťovali co se děje.

Nakonec to dopadlo dobře. Jelikož jsem se probudil na podruhé a tentokrát doopravdy. Po opravdu dlouhém ujišťování, zda-li se teď opravdu jedná o realitu jsem si opravdu silně oddechl. V nikdy životě jsem nebyl takto vyděšený Twilightoops
"You want dubbing quallity? Bah! It´s the quantity what earns money!"


Odpovědět
(25.09.2012, 23:50)Tuxik Napsal(a): ...

Takhle si Damael představuje dokonalý den.
Odpovědět
(26.09.2012, 00:26)Foxter Napsal(a):
(25.09.2012, 23:50)Tuxik Napsal(a):
Zrovna dnes se mi zdál ten nejhorší možný sen vůbec Twilightoops:

Byl jsem zavřen za celou v temné kobce s několika dalšími lidmi a snažil si vzpomenout, jak jsem se sem vůbec dostal a proč tu vlastně jsem. Po kratičké době náhle přišla cizí osoba, která odvedla jednoho z nás, při odvodu se bránil a strašlivě křičel. Zeptal jsem se tedy ostatních co s ním bude a ti mi odpověděli, že jej odvádí k výslechu a když jim nepoví co chtějí vědět, tak jej začnou mučit.

Chodbou se ozýval řev, prosby a naříkání a mě se chopil strach. Byl jsem vyděšen, bál jsem se, že by mě mohlo potkat to samé. Náhle nastalo hrobový ticho a jeden z vězněních s lítostí řekl: "Ten už to má spočítaný". Po chvíli přišel věznitel znova. Všechny si nás pečlivě prohlížel. Náhle jeho zrak spočinul na mě, usmál se, chytil mě a odvlékl s sebou.

Dorazili jsme do místnosti, kde čekal druhý věznitel. Přimáčkli mě do křesla a pak jsem zjistil, že ti věznitelé jsou Pinkemena Diana Pie a Butcher Shy. Začly mě vyslýchat. Pokládaly mi nesmyslné otázky, vyzvýdaly se mě na události o kterých jsem nic nevěděl a kterých jsem ani nebyl přítomen a ptaly se na věci o kterých jsem slyšel v životě vůbec poprvé. Pak je to se mnou přestalo bavit a natvrdo mi řekly, že pokud jim nic neřeknu, tak budou muset přejít k těžšímu kalibru.

Odešly ode mě pár metrů pryč a na něčem se domlouvaly. Vyděšený, kompletně nervově zhroucený a rozklepaný jsem seděl v tom křesle a prohlížel si místnost. Všude byla krev, různé mučivé nástroje a všelijaké prostředky na zprošťování lidí života. Náhle jsem si všiml, že na nedalekém stole volně leží nůž. Chopil jsem se tedy příležitosti! Zprudka jsem vztal z křesla a uchopil nůž. Mí věznitelé si toho všimli a vrhli se ke mně. Musel jsem jednat rychle, nebylo času nazbyt. Pevně jsem sevřel nůž a byl jsem plně rozhodnut vyhnout se mučení - vší silou jsem si podřezal vlastní hrdlo. Cítil jsem na krku palčivou bolest. Padl jsem k zemi a poslední věc co jsem slyšel, bylo jak jeden z Pikemena s rozčílením říká "No ****! Z toho už nic nedostanem!".

Probudil jsem se. Byl jsem v posteli - vyděšený. Musel jsem se ujistit, že je všechno v pořádku. Uf, ano! Byl to můj pokoj! Ale jedna věc byla stále divná. Stále jsem cítil palčivou bolest na krku. Zběžně jsem si to místo prohmatal rukou a ucítil zářez. V tu chvíli mi to došlo - já jsem musel být náměsíčný a fakt jsem se málem podřezal! Začal jsem ječet. Zburcoval celý barák. Lidi se hrnuli a zjišťovali co se děje.

Nakonec to dopadlo dobře. Jelikož jsem se probudil na podruhé a tentokrát doopravdy. Po opravdu dlouhém ujišťování, zda-li se teď opravdu jedná o realitu jsem si opravdu silně oddechl. V nikdy životě jsem nebyl takto vyděšený Twilightoops

Takhle si Damael představuje dokonalý den.

Rainbowlaugh

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
(20.01.2012, 00:43)Legion Napsal(a): Panebože, až o tomhle threadu uslyší Kubekk... oh my god...

K tématu - mě se ještě nikdy nic ponyrelated nezdálo, a to se tak snažím Twilightoops Nemá někdo recept, jak mozek donutit aby mi o nich vymyslel sny? Rainbowlaugh

Nevim jestli ti to tady někdo psal a nehodlam to hledat, ale mozek zpracovava informace po cely den a v noci (kdyz se spi) jich zpracovava nejvice a nektere z nich muzeme videt (ve snech) coz znamena ze kdyz budes pred spanim myslet na MLP a to soustredene tak je vysoka pravdepodobnost ze se ti bude zdat o MLP... Nicmene ja toto delam uz asi tri tydny a stale nic. Jina vec je ze kdyz jsem plne vzhuru a pri vedomi a zavru oci tak vidim poniky, ale to bude necim jinym...
Odpovědět
až ma prekvapilo, ako rýchlo po objavení poníkov sa mi o nich začalo snívať. Aj keď nie tak úplne.
Mal som ísť do školy, ale nejakou podzemnou chodbou, kde sa potom dalo odbočiť do štyroch ďalších. A nad každým vchodom bolo napísané: 1. ročník, 2...,3...,4...ročník a ku každému ročníku bol nakreslený poník. Ale už neviem ktorý kde Ešte si pamätám, že keď som prišiel k svojej triede 3.A, tak tam bolo napísané: Triedny učiteľ: Twillight Sparkle. Najprv som sa potešil, že sa budeme učiť čarovať, ale potom mi spolužiak povedal, že ona vyučuje aj cez prestávky. To som už nebol nadšený Rainbowlaugh a si už nepamätám ďalej.
Odpovědět
Tak dneska se mi zdál velice zajímavej, opravdu krásnej sen.
Byl jsem takhle ve škole, stál jsem v rohu tělocvičny ještě s dalšíma asi 5 lidma a učitelem, nejspíš jsme čekali na zbytek třídy. Já jsem učiteli řek, že si zajdu ještě na záchod. Rainbowlaugh No a co se najednou nestalo - proměnil jsem se v Rainbow Dash RainbowkissPinkiegasp, vyletěl jsem nahoru, poletoval jsem po tělocvičně, ale najednou jsem zjistil - že se nemůžu dostat dolů. Rainbowderp Tak jsem bezmocně lítal u stropu tělocvičny, až jsem najednou zpozoroval, že přesně v opačným rohu, než z kterýho jsem vzlětel, vedou odzhora až dolů dvě roury od topení. Tak jsem se snažil se jich chytit, abych po nich sešplhal dolů - nejdřív to nešlo (to víte, kopyta Rainbowlaugh), ale pak se mi to podařilo a slez jsem dolů na zem. Pinkiecrazy
Byl to fakt krásnej pocit, bejt Rainbow Dash. Rainbowkiss Cejtit ty křídla, umět lítat, mít na obou bocích cutie mark, opravdu nádhera, přál bych vám to zažít. Rainbowdetermined2 Teda jen do tý chvíle, než jsem se nemoh dostat dolů. Rainbowlaugh Ale jedna věc je na tom zajímavá, přestože jsem najednou měl tělo RD, tak jsem to pořád byl já a pořád jsem byl kluk. Rainbowwild
It's hard to move mountains when you're paralyzed - but you gotta try
DeviantArt
Odpovědět
(05.10.2012, 17:47)Tails Napsal(a): a pořád jsem byl kluk. Rainbowwild

Mám se vůbec ptát, jak jsi to zjistil?Twilightblush

♥grey as the moon and soul of its owner
blue as the coat and eyes of a loner♥

♥Why would a rose grow where nopony can see
Like a rose without thorns is how i feel♥

♥With smile like ripest apple you have ever seen
And eyes like meadow of emerald sheen
truly lost i have only been
in those eyes so serene♥


How are we to explain that We are not lonely to somepony who craves company?
Poems of Moon
Odpovědět
(05.10.2012, 18:47)DrakeDamage Napsal(a):
(05.10.2012, 17:47)Tails Napsal(a): a pořád jsem byl kluk. Rainbowwild

Mám se vůbec ptát, jak jsi to zjistil?Twilightblush

Tak nějak v hlavě, prostě duševně jsem byl pořád tam, kde jsem ve skutečnosti. Nepřemýšlel jsem tam o sobě jako o holce. Prostě, nepřepnul se mi tam v hlavě žádnej přepínač, že bych si řek "tak, a tedˇjsem holka". (opravdu to není o tom, co myslíš Rainbowlaugh) Tělesně jsem byl 100% Rainbow Dash Rainbowlaugh
It's hard to move mountains when you're paralyzed - but you gotta try
DeviantArt
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)