12.10.2015, 15:38
Já vím mě normálně brutalita nevadí, ale tohle mě prostě dostalo.
|
Poníci ve snech
|
|
12.10.2015, 15:38
Já vím mě normálně brutalita nevadí, ale tohle mě prostě dostalo.
13.10.2015, 07:04
zive sny s poniky na zaklade cetby? No zkusim to
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack
Moje literární tvorba Love and Tolerate
13.10.2015, 07:08
Stači mit dobrou predstavivost a musi to nejak zaujmout nečim co se ti vryje do pameti. Ale pozor zvol si dobrou knihu abys nedopadl jak ja.
Odesláno z mého ALCATEL ONE TOUCH 991 pomocí Tapatalk 2
13.10.2015, 22:47
Helke, buď rád, že z teba neurobili Cupcake. To by ten sen dopadol omnoho horšie.
Mácaman, toto nie je o skúšaní, skôr genericky o stavbe snov. Ak sa rozhodneš praktikovať snovú architektúru, musíš začať usmerňovať svoje myšlienky na základe pravidelného drillu (každých x minút, pri rôznych udalostiach, etc.). Nestačí na to myslieť pred spaním a je potrebné to naviazať na nejaký podstatný faktor. Napríklad: pozriem film/prečítam knihu, kde sa niečo pekné udialo. Bude sa mi o tom snívať v noci? Možno, ale najprv to musí niečím preraziť pomimo iných vnemov, takže ak sa tam udialo niečo, čo sa viaže na fóbie, traumy, kritické spomienky, atp, je celkom pravdepodobné, že pri triedení myšlienok sa to prioritizuje ako asociácia. Tak sa môžu "plniť sny". Preto sa na mnohých miestach dočítaš rady typu "Snové paláce" - aka. rozostaviť si po spálni predmety asociované s požadovaným snom a obklopiť sa tou atmosférou - zvyšuje sa tak šanca na nejaké hlbšie zmysluplné spojenie počas spánku. Indukciu poníkovských snov som robil nejakú dobu pár mesiacov späť, môžem skúsiť znovu nejak teraz a zreferujem. Podstata je zase drill. Trvalo mi asi 3 dni, kým som tréningom dostal poníky do snov, týždeň kým sa stali protagonistami a dokonca jeden lucidný sen ku koncu. Potom som pre nejaký dôvod prestal, ale ide to trénovať, len to chce pozornosť aj počas bdenia.
Routine kills ponies and humans alike. Trying new things makes life so much brighter
![]() --Pony Dawnflash--
30.10.2015, 16:53
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 30.10.2015, 16:56 uživatelem blesk1j_CZ. Edited 1 time in total.)
Konečně!
Pravděpodobně jsem šel z pošty s obrovskou krabicí nevědomky co v ní je a ani odkoho je. Neměl jsem tušení. Cestou jsem k někomu dorazil. (ten člověk byla žena, pravděpodobně z příbuzných) Tu krabici jsem u ní nechal protože jsem si asi něco chtěl viřidit. Třeba nakup, kdo ví. Nemohl jsem se s ní tahat až do obchoďáku. Potom jsem se pro ní vratil a odnesl domů. Ta krabice byla fakt velká a docela hodně těžká a já nemněl problem jí dostat domů. Do svého vlastního domova. Potom jsem jí otevřel a co nevidím. V té vellké krabici byla schoulena spící Twilight. Tak jsem jí z té krabice vindal a položil jsem jí do mé postele protože gauč jsem tam asi neměl a už jsem čekal než se probudí. Byla docela velká, viškově odpovídala na 150 - 160. A bylo posnu a já tu Twilight už nemněl. Já vim je to stejné jako My Pittle Dashý ale tohle bylo jiné. Zrovna oficiálně první sen o který vim. Jinak poslední dobou se mi nic nezdálo až teť. Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight
![]() ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"To prostě žeru
02.12.2015, 19:20
Tak skoušel jsem lucidné snení po prvé jak někdo napsal lehnout si ruce podél a zavřít oči a nehýbat se tak jsem to skusil s jedným rozdilem a to tým že som si k tomu ješte v hlavě rozprával mena s MLP ako Twilight applejack rainbows dash rarrity a pinkie pai a fungovalo to nevim či se to počíta jako lucidní sen ale když jsem zavrel oči a nehýbal jsem se taky mi chtelo telo a oči aby som sa pohol ale to jsem neudelal a zacalo to už robit za 5-10 minut ne za 20-30 minut a zrazu som ani nevedel ako jsem usnul a nečo se mi snilo a malo to spojitost s MLP (podotýkam skousel sem to prvý krat) Môj sen začal tým že som v sne otvori oci nie tak normalné ako keď vstávate ale nejak tak ako ked twillight otvorila oci pri elemntoch harmonie neviem inac jak to popsat
a v tom sa mi začali mi pred očami ukazovať všetky na které jsem mislel ale nebyly to postavy jako v seriálu ale skôr len také obrázky a točili sa ako keď nakreslíte kruh ale víc nic pak jsem normálne usnul ani nevím jak Druhy sen byl jeste skôr a ani jsem nemel o tom ani ponetí ale pamatuju si ho ale neviem ci to tu mam zminovat lebo poatri skôr do cenzury ale troska to upravým a nepatrý medzi MLP normalne jsem si ľahol na brucho a zaspal jsem nic neobvyklého ale nejadnou vidim dívku ani ji neznám a jsem na ní pak to začalo radšej nebudu zminovať čo ale pripadalo jak bych se hibal dopredu a dozadu hupy hup a pak jse najednou rychle proberu a nevím co delo ale ten sen si pamatuju veľmi dobre to znamená ze jsem byl v lucidním snu vdaka za odpoved jako hibat jsem se mohol aj jsem vedel že je to sen
17.01.2016, 13:22
Zdálo se vám někdy o bezhlavím koni? Tak mně ano, ale bylo to zvláštní.
Kdo to byl? Růžový poník a tam kde by mněl mít hlavu byl uprostřed malej roh. Asi bezhlaví unicorn. A scela bez hřívi a osacu. A aby nebylo málo tak tad nim byla nějaka mimoequestrijska loď (mimozemská loď) Asi mimozemskej poník. Zvlaštní. Jsem Totálně Zamilovaný Do Twilight
![]() ithil Napsal(a):broni zni hrozne roztomile a jakoby zmekcile. jako by ti Twi rikala "Studuj muj maly Bronicku"To prostě žeru
02.02.2016, 21:28
(Tento příspěvek byl naposledy změněn: 03.02.2016, 16:55 uživatelem AngelF1re. Edited 1 time in total.)
Neviem, či to mám nazvať priamo snom, nachvílu som zatvoril oči a začal rozmýšlať. Po chvíli mi prebehla hlavou predstava, ktorú miestami sice nechápem, ale páčila sa mi keďže v nej boli poníci.
Objavil som sa v trolejbuse, konkrétne v zadnej časti. Sedel som tam sám, v strede nikto nebol a vpredu sedelo pár ľudí. Objavil som sa počas jazdy, vodič pomaly brzdil až zastavil na zastávke. Otvoril dvere a chvíľu počkal, potom zavrel. Z ničoho nič si vedľa mňa sadla Rainbow Dash a pozerala na mňa. Zapozerali sme sa do seba a cítil som, že prebehla iskra . Usmial som sa a medzitým si ona položila hlavu na moje rameno. Ihneď na to som zbadal Lunu, ako postupuje celým trolejbusom až k nám, sadla si predomňa a usmiala sa. Rozbehli sme sa a zhruba v strede cesty zahlásila, že musíme vystúpiť, pretože mi musí niekoho predstaviť. Tak po chvíli sme vystúpili a kráčali sme, obidve kráčali vedľa mňa. O pár minút sa nám do cesty prirútila Celestia s celou jej gardou, a predstavila mi sa. Oznámila, že potrebuje moju pomoc pri obrane Canterlotu, s tým že budeme bojovať všetci. Prikývol som a Luna mi dala pokyn aby som nasadol na Rainbow Dash, ktorá už stála pripravená s červenajúcou sa tvárou. Nasadol som, a naraz sme vzlietli. Cítil som jej srdce ako bije, pohyby jej tela. Neprekážalo jej že som o niečo ťažší než ona, zvádla to úplne bez problémov. Zbadal som obrovský portál a v momente som už bol v Equestrii, v srdci diania ( cítil som sa neopísateľne, asi ako každý brony pri návšteve tohto sveta ). Pristáli sme v Canterlote, kde nás privítali všetci poníci, vrátane Pinkie Pie, Applejack, Rarity, Twilight Sparkle a Fluttershy. O chvíľu na to sme sa presunuli na obranné pozície. Ja, Celestia, Luna a Rainbow Dash sme stáli v prvej línii, pretože sme boli najsilnejší, ale v sekunde za nami prišla Twilight a jej skupina už spomenutých poníkov a povedala, že sami bojovať nebudeme. Obzrel som sa a vedľa mňa stála Rainbow Dash, ktorej som videl v očiach že ma bude chrániť až do konca. Luna sa na mňa pozrela a prikývla, že ona tiež. Čoskoro sa zjavili Discord a kráľ Sombra, posilení o armádu Shadowbolts letcov. Bitka začala, mali sme hneď ťažké straty a po chvíli nastal finálny súboj. Discord a Sombra, vs Mane 6, princezné a ja. Discord šiel okamžite po mne, pretože si myslel že padnem ako prvý. Uhol som sa a kopol ho tak, že som mu vyrazil dych a Celestia ho dorazila. Sombra ma však nabodol zozadu jeho rohom, čo ma poslalo k zemi. Mane 6 použili silu elementov harmónie a kráľa Sombru zabili. Rainbow Dash sa hneďprivalila ku mne a začala plakať. Luna a Celestia pribehli a snažili sa ma oživiť. Po pokusoch ma prebrať Celestia povedala RD :"Bojoval statočne až do konca, vedel že to takto dopadne. Viem, že to bolí, ale musíme isť ďalej. Canterlot je teraz konečne bez hrozieb, a pravdepodobne aj celá Equestria". RD prikývla a dala mi bozk na rozlúčku. Po chvíli som sa prebudil a z celých pľúc som zakričal :"Ja niesom mŕtvy !". Všetci pribehli naspäť v šoku, nevedeli ako je to možné. Rainbow Dash priletela v plnej sile, ja som spadol a objala ma. Tu som sa prebudil, pozrel som sa na hodiny a dobrú pol hodinu som sníval. Až sa divím, že si to takto pamätám. PS : Kombinácia dopravy, poníkov a záporných postáv dokáže vyprodukovať divy. Asi mám bujnú predstavivosť. PSS : prikladám samotný trolejbus zo začiatku ako vyzeral, ak by niekoho zaujímalo. Doteraz sa divím ako je to celé možné. Dúfam, že to nebude prekážať.
I'm the biggest fan of Luna/Nightmare Moon
Well I'm not, someone got over me. I also really love Celestia and has a thing for Rarity.
09.02.2016, 18:26
Já mám poníky ve snech, ale jen jeden sen ze tří. Můj poslední byl s Rainbow Dash, Lunou a Derpy (moje 3 nejoblíbenější).
Prostě jsme chodili po Ponyvillu a občas si povídali. Některé domy ale bránila nějáká fialová bariéra, přes kterou se nedalo prostoupit. Byli jsme ale v knihovně, radnici, u Vinyl s Octavií a u Applejack. Jediného živého tvora jsem po cestě nepotkali (až na nás čtyři). Potom jsem propadl skrz nějáký portál, ale Luna mě stihla vytáhnout zpátky. Najednou všich zmizeli, a já se objevil v prázdnotě. Potom jsem se probudil na zemi před postelí.
"Tak znáte to, srandou to začíná-- A Xenomorfem to končí." Olomoucký bronies sraz
Poezie, próza a dalšie blbiny ode mne a taky Wattpad
10.02.2016, 11:23
Dnes večer som mal možnosť v sne plne objať Fluttershy a ten pocit bol perfektný slovami neopísatelný...
|
|
|