Hodnocení tématu:
  • 7 Hlas(ů) - 3.86 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Poníci ve snech
To já na takovéhle sny vůbec nemám štěstí Ajbemused třeba teď někdy nedávno se mi zdálo o tom,že jsem viděl sedět pod stromem Rainbow dash a když jsem se vydal směrem k ní tak jsem se vzbudil...a takhle se mi to stalo už minimálně dvakrát  Facehoof

NUMA NUMA EJ!!! Rainbowkiss
Odpovědět
Taky už se mi dlouho nic s poníky nezdálo. Ale už jsem ve snu viděl temnou Applejack ze záhrobí, plakal nad Celestií, která mi umírala v náručí a vášnivě se líbal s Pinkie. Rainbowlaugh
In Nomine Callidae!
Odpovědět
Mě se o poníkách zdává okolo CZQ, tak možná vás to taky pak chytne  Rainbowlaugh 
Nejlepší byl ten, kde jsem byla bat poník a létala skrze město podobné New Yorku
Odpovědět
Ne primo poníci ale bylo to s bronies Rainbowlaugh a na FFku

Se mi zdálo že jsme se A10 právě vzbudili na FFku a A10 zjistil že mu někdo ukradl pití (pet láhev) a nějakým způsobem dukazama a fotkama zjistil že to byl nějaký hodně vysoký široký člověk tak jsme šli směr FFko a A10 se z nějakýho důvodu proměnil na Toma s číslama a před vchodem uviděl toho typka tak přišel blíž a koukal se mu do obliceje a oba věděli, tak tom mu dal 3 rány které s ním vůbec nehly. Lidi kolem se začali plašit, 3 odběhli směr FFko to někomu asi říct a zbytek se oddálil směr od FFka a spekuloval. Tom se začal bát tak začal odbihat od FFka a já přiběhl za ním a ptal se proč to udělal, mezitím lidí na něho hulakali "Tome! my víme žes to neudělal jen tak, je tam určitě nějaký důvod" ale samovolně to neřekl tak jsem se ho vedle něj začal vyptávat já a on řekl že to říct nemůže protože z nějakýho důvodu nesmí vědět jeho šílený plány, asi by to psychicky nedali. Natož tom řekl že za pár sekund vybouchne dodávka toho typka co byla vedle FFka který výbuch nebyla exploze ale nějaká vlna energie co se řítí jak vzduch co měla vsechny nějak brainwasnout tak tom zařval ať se kryju a skočili jsme do nějaké díry, v ten moment to vybuchlo a já se vzbudil irl. Nice. Rainbowlaugh
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
Rád bych napsal jednu zajímavou situaci.
Zdálo se mi o obrovským pavoukovy, který žral poníky v Equestrii. Sežral i hlavní hrdiny, avšak Twilight Sparkle ho potom sejmula.
Divná věc je, že další večer ani ne půl metru ode mě seděl asi 7 cm velkej Pokoutník (pokud jse arachnofobik a chcete si ho vygooglit tak upozorňuji že je hnusnej!)
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
Právě jsem se vzbudil z noční můry že jsem jel dom vlakem, pravděpodobně z nějakýho srazu, usnul se a vzbudil, šel na záchod a viděl tam všechny moje plyšáky rozházeny, potrhany (bez noh), popálený různé a já z toho byl strašně sad a shocked (Tak jak bych byl irl) tak jsem to začal vyšetřovat, podezřívat, věděl jsem že jsem sebou ten bagl plný plyšáků neměl na srazu takže se někdo musel vloupat ke mě domů, vzít to a vědět že zrovna teď jedu tím spojem a tam to dát v takovým stavu na záchod když tam půjdu, tak jsem začal zamykat můj pokoj, pak mi babička začala nabízet Ibalgin což nedává smysl protože ona jede jen v homeopatikach protože ostatní léky jsou odporná chemie, pak jsem se vzbudil a jsem strašně happy že plyšáci jsou ok. Why you do this to me brain.
Cuteness, ponies, kittens, animals, plushies, friendship, hugs, positivity, happiness and unexpected amounts of alcohol Flutterryay
Odpovědět
(25.09.2019, 21:24)Barpy Napsal(a): Právě jsem se vzbudil z noční můry že jsem jel dom vlakem, pravděpodobně z nějakýho srazu, usnul se a vzbudil, šel na záchod a viděl tam všechny moje plyšáky rozházeny, potrhany (bez noh), popálený různé a já z toho byl strašně sad a shocked (Tak jak bych byl irl) tak jsem to začal vyšetřovat, podezřívat, věděl jsem že jsem sebou ten bagl plný plyšáků neměl na srazu takže se někdo musel vloupat ke mě domů, vzít to a vědět že zrovna teď jedu tím spojem a tam to dát v takovým stavu na záchod když tam půjdu, tak jsem začal zamykat můj pokoj, pak mi babička začala nabízet Ibalgin což nedává smysl protože ona jede jen v homeopatikach protože ostatní léky jsou odporná chemie, pak jsem se vzbudil a jsem strašně happy že plyšáci jsou ok. Why you do this to me brain.

Ty vole tak to je fakt hnus Fluttershysad . Taky jsem měl nedávno noční můru s poníkama. Budem to muset probrat s Lunou  Rainbowlaugh Tá bude vědět vo co Gou
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
Barpy husty by me zajimalo co by na to rek Freud Rainbowderp
"Ale já jsem nevyrostla ve stodole. Jen jsem se tam narodila a prožila většinu dětství." Applejack

Moje literární tvorba 

Love and Tolerate
Odpovědět
Snů, které si pamatuju, je v poslední době sice pomálu, ale v noci na dnešek se poníci objevili Twilightsmile

Začátek na zahradě u prarodičů (kteří již nežijí) jsem bůhvíproč potkal labutě, které pořád chodily za mnou a zvědavě i mě prohlížely. Seděl jsem někde na mezi a ty dvě si evidentně chtěly povídat. Jedna z nich mě klofnula a trochu nakvakvašeně se zeptala, proč že si nechci povídat. S údivem jsem zjistil, že jim rozumím - nemluvily lidskou řečí, prostě jen vyluzovaly zvuky jako obvykle, ale rozuměl jsem jim (jako cizímu jazyku) a ony rozuměly mě. Pak se zvedly a odletěly směr blízky les a potok. Vydal jsem se za nimi.

Poníkovské překvapení přišlo, když jsem vkročil do lesa - prostě ze mě najednou byl poník, chodil jsem po čtyřech, ale zůstala mi ta schopnost mluvit lidským hlasem a rozumět zvířatům - potkal jsem tam na potoční tůni ty dvě labutě společně s dalšíma, které se hned pozvaly na návštěvu Rainbowlaugh ten les a potok byl vůbec zajímavý: byl tam jeskynní tunel podél potoka, který vedl k opuštěnému mlýnu, a dalšíma opuštěnýma obydlími. Nejzajímavější bylo, že se kromě pár míst nedalo moc dobře procházet, takže když jste se přiblížili k cestě, tak se sen změnil v počítačovou hru, kde jste ovládali postavičku jako sami sebe a procházeli tím lesem jako plošinovkou ve stylu Prehistorik Rainbowlaugh poté, co jste se dostali k mýtině, nebo otevřenému prostoru, tak se pohled zase přepnul do první osoby ve 3D.

Tak jsem tak nějak prozkoumával celý ten les nejdřív jako poník (potkal jsem i nějaké lidské turisty u něčeho, co vypadalo jako Everfree Forest), pak jako myslivec a další obyvatelé lesa, proběhla spousta zvířecích pokeců no prostě všeobecný průzkum. Bohužel, když se u starého mlýna objevila Twilight a oslovila mě jménem, tak jsem se probudil... škoda, patrně v ten nejzajímavější moment.
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)