Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PonyCon Holland 2021
#1
[Obrázek: E3H9OF5XEAEwBs9?format=jpg&name=large]
https://ponyconholland.com/

16.-17.10.2021
Zeist, Nizozemí
Večeře v all-you-can-eat restauraci v pátek 15.10. vstupné 29€ (jenom pro plus/sponsor/vip lístky)

Už Vám chybí cony? Už se klepete, kdy konečně uvidíte svoje staré známé z jiných států? Již nemusíte smutnit, jelikož je tady PonyCon Holland! První ročník nového conu v Nizozemí (r.i.p HWcon) a také první con po pandemii.

Akce se bude odehrávat v hotelu Fiji v Zeistu, takže můžete z postýlky hned hupnout mezi poníky. Máme v hotelu zarezervovaných několik pokojů, takže pokud se budete chtít ubytovat tam, nezapomeňte v e-mailu zmínit kód 3044004. (viz. stánka PCH pro více detailů)

Ráda bych věděla, kdo má v plánu jet a jestli má smysl objednat společný bus.
Odpovědět
#2
Lístek koupený mám. Dopravu a ubytování jsem ještě neřešil, předpokládám že to tak v srpnu/září. Zatím si myslím, že ten hotel asi nebude na ten termín vyrezervovaný, abych musel hledat jinde. Jak budou vypadat podmínky cestování a ubytování je ale ve hvězdách.
Společný bus by byl pěkný, ale nevím, kolik lidí by na takovou cestu v něm chtělo sedět přes osm hodin. Obvykle se do Nizozemí létalo, jen já byl magor a projížděl jsem to vlaky. Twilightsmile
Quint the Wanderer, professional amateur, at your service.
Ničit mi tam fény!

Odpovědět
#3
Vzhledem k nedostatku conů určitě jedu.
Jsem pro jakoukoliv dopravu: Bus vlak i letadlo. Hlavní je přeci být s broníkama Twilightsmile
Odpovědět
#4
Vypadá to že už se to blíží. Jinak ohledně toho našeho projetku... Ještě se ti samozřejmě na to mrknu. Hřívu i ocásek má na-animovaný, to je hlavní. Nýnější výsledek je spíš takový hrubý náčrt. Ještě třeba doladit nějakou pózu a určo ještě trošku propracuju tvář a mimiku (koukání s úsměvem do kamery třeba). Zkusím taky nakreslit nějaký hezký pozadí na téma Holandsko a šoupnu tam třebas i nějakej effekt přes adobe. Možností je spousta, ale je to za tři měsíce tak ještě je čas. Kdyžtak mě kontaktuj na Discordu kdyby něco.    Raritywink
Když nenajdu nějaký problém, tak....tak si ho prostě způsobím    -    Twilight Sparkle
Odpovědět
#5
Přidám se ke komukoliv, kdo se jen trochu vyzná. V životě jsem v Holandsku nebyl.
Dopravou se přidám asi taky ke komukoliv.
Odpovědět
#6
Jedu autem s dalšími dvěma až třemi lidmi protože fursuit a spím v Utrechtu protože ibis (pokud mi někdo nedá velmi dobrý důvod proč zůstat tam.)
Odpovědět
#7
Nejradši bych jel(letěl) společně
jako za starých časů kostelecké igelitky
.
Odpovědět
#8
Plánuju samozřejmě jet Twilightsmile

Cena za plus lístek 99€ plus pre-party s večeří za dalších 30€ (na kterou se dostanete jen pokud máte PLUS a vyšší) je vcelku dost na takovou akci, která se koná poprvé, ale tak uvidíme - požádal jsem o možnost platby vstupenky přes S€PA, protože ty poplatky za PayPal nebo platbu kartou, které vám ten lístkový systém naúčtuje, jsou s prominutím nehorázné (když k tomu připočtete ještě nevýhodné směnné kurzy PayPalu, nebo standardních kreditek, tak se to dost prodraží). Prý to nějak půjde, což by bylo super.

EDIT: Plus vstup + pre-party bude dražší než doprava tam a zpátky Pinkiehappy

Doprava:

letecky (čtvrtek tam, pondělí zpátky) se dá do Amsterdamu (zpáteční s KLM za 2300 Kč; doba cca 1,5h) a pak vlakem (IC jede cca hodinu - jeden směr cca 12€, tedy cca 300 Kč). Celkem tedy bez velkého báglu za cca 2900 Kč.

Vlak z Prahy (středa tam, pondělí zpátky) jede cca 11 hodin a cesta vyjde na cca 76€ tedy cca 2000 Kč (tam ve středu se třemi přestupy, zpátky v pondělí se dvěma přestupy).

Autobus (veřejná doprava) cca 18 hodin (nezjišťoval jsem podmínky, protože to absolvovat nehodlám).

Z cílové železniční stanice jezdí k hotelu bus č.50 každých pár minut, jízda cca 6 minut za nějaký drobný.

ad pronájem vlastního busu... mno... nějakou zkušenost v tomto oboru mám a velmi silně pochybuju, že se při odhadovaném počtu účastníků cena za zpáteční jízdenku povede srazit pod 2000 Kč. Ael třeba se pletu.

Nicméně za mě to zatím vypadá na leteckou možnost a budu doufat, že v tu dobu už budou letiště bez většího opruzu a všichni budeme očkovaný.

Ubytování:

No asi tentýž hotel - i když to bude nejspíš dražší, ale v tomhle věku už jsem pohodlný a navíc když má člověk cosplay, je to ještě pohodlnější Rainbowlaugh
Princess Luna: Everypony has fears, Scootaloo. Everypony must face them in their own way. But they must be faced, or the nightmares will continue.

Rainbow Dash: It feels good to help others get something they always wanted but never had. Almost as good as getting it yourself.

The Last Rebel... still alive
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)